1. 1.
  6. nesil yazar. hoşgelmişler. önce okumalar, sonra yazmalar dilerim.
  1 ... tonights the night
 2. 2.
  altıncı nesil hoşgelmiş yazar.
  mor gibi güzel ve sıcak bir renkle mezar gibi soğuk bir kavramı bir araya getirmiş, ortaya karışık yapmış yazardır.

  (bkz: hoşgeldin)
  2 ... umberto da silva junior
 3. 3.
  ho$gelmi$, sefalarda getireceğine emin oldugum 6.nesil e$siz bünye.

  liseli sari$in hatunlardan.
  ... zehir
 4. 4.
  hoşgelmiş. sefalar getirmiştir.
  1 ... xenophobe
 5. 5.
  öyle gorunuyor ki nickini yakinda mormezar18f liseli olarak değiştirecek yazar.*
  (bkz: tskler zehir her nerde yaşıyor ve yaşatılıyorsan)* *
  -2 ... mormezar
 6. 6.
  ne zaman kendinle konuşmak istersen burdayim
  böyle süregelen bir erteleme yalanciliğindan, oyalamacadan, dekoratif kandirmacalardan uyandigimda koskoca bir hiclik var simdi elimde avcumda. topla cıkar çap böl elde var hüzün misali kırıntılarını topladigim yuregimle simdi önümde koskoca bilinmeyen bir yol var. Üstelik karanlik, izbe bir yol sonunda siyahı seçip nefret ettiklerim gibi olmak var.
  hani bir delinin iyileştirilip normalleştirildikten sonra bildiği herşeyin, yarattigi dünyanin yalan çıkmasinin çıkmasi gibi iç burkan yanlarimi topluyorum.
  yine elde kalan hüzünlerimi sakliyorum.
  herşeyin sahte cikmasiyla inandigim, bildigim herseyin elimde dağılması da cabasi. Bunca zaman tuttuklarim, tutunduklarim yalanmiydi? Kumdan kaleler mi inşa etmişim bunca zaman ? hayallerden bozma evlerde mi konaklamişim? Kurduklarimla mutlu olup, huzur diye kendimi onlarla uyutup, gercekle baş başa kalinca bi başinaligimda yine kendimi yiyip,tüketiyorum. Peki açsam neden avlanmiyorum? Senin ve senin gibiler gibi olacağıma kendime kiyarım daha iyi diyorum. Evet duygularimi deşiyorum tüm ictenliğimle, karanlik bir odada el yordamiyla. Şimdi tüm icten duygulara harakiri zamani ruhum safliğini kaybetmeden bir an önce.
  Yikintilarimi yeniden onarmaktan, harabe kentlerimi onarmaktan, bir delinin bakislarini kiskanip sözleriyle susmaktan yorulmuşum. Şimdi bir betonarme yapinin temeline mezarimi kurmaktayim. üstelik kazma küregim de yok icine gireceğim çukuru tirnaklarimla kazmaktayim. Yok yok yerinizden kalkmayin, namaz icin saf tutmayin ben yine varim! Sadece bir kere safligimi, sevecenliğimi öldürdünüz o kadar.
  sevgi hiçbir zaman bir boşluk değil.O hep var.insanin içinde ülkeler, okyanuslar kıtalar kadar hem de. Onun aşkı bana ekstra large misali. Sen o kiyafeti taşiyamadin.
  Hepsi bu!
  ... mormezar
 7. 7.
  otel işletmecisi eğitimi alıyor imiş. ah, keşke; her eğitim alan işletmeci olsa yavrum. kesin sarışındır bu. komi geldi komi gider. yok gideri var ise; bi yerlere gelebilir, ama öyle çok bi'şey olamaz yine. kendince bi yer yani. kendi çapında, etrafında. gideri var ise dedim, evet. türkiye'de işler böyle yürüyor, biliyorsunuz işte. her neyse, gideri yok ise komi gelmiş, öyle gider. yok, gidemez lan. ''ahahahahahahaha''. öyle, bu kadar yorabildim kendimi. yani bi kaç satır edersin. yok etmezsin; tamamen, benim gece gece sıkılmam işte. ''asdasjhdgasjdhaskdaksd''.
  ... pilot yazar
 8. 8.
  (bkz: #8504646) nokta(.) yı unutan yazar.
  ... thebalkanboy