1. 1.
  normalde ingilizcede gözlemek,denetlemek,izlemek anlamlarına gelen kelime.bilgisayarda olanı son zamanlarda yüzümü annemden bile daha çok görüyor.ayrıca lcd olanları makbüldür.
  ... elendil
 2. 2.
  klasik olanlarının karşısında uzun süre vakit gecirenlerin, konumunu ayarlıyarak daha az radyasyona maruz kalmalarının mümkün olduğu alet.

  mümkün olduğunca göz hizasına yakın ve yüze paralel değilde sağa veya sola, 10-15 derece acı ile ayarlanmalıdır.
  ... pilotmont
 3. 3.
  sahibimize mastürbasyon için görsel malzeme sağladığından üzülen cihaz.
  1 -1 ... eqin
 4. 4.
  aynı monitör 9 yıl kullanıldığı takdirde aranızda duygusal bir bağ oluşabilir. bir gece bilgisayar kasılmaya başlar. bi reset atarsınız pc ye, sonra pc açılır lakin monitör açılmaz zira yanmıştır. keşke reset atmasaydım diye kendinizi suçlarsınız benim şimdi yaptığım gibi.**

  özetle bu monitör denen hede, bilgisayara reset atmakla bile yanabiliyor.
  ... iuscivile
 5. 5.
  Yaşlandıkça darbeye ve şiddete maruz kalan pc parçası.
  1 ... ofkeli kalabalik
 6. 6.
  sapıtınca fazla sert vurulmaması gerekir. Renkleri karıştırabilir. az önce bir tane koydum, bütün beyaz renkler pembe oldu.
  ... ofkeli kalabalik
 7. 7.
  Müzikte kendi sesinizi veya ensturmanınızın sesini duymak için üretilmiş hopörlörler. Cubase'de ''e'' işareti ile açtığınız kanalı sadece monitor olarak almanızı sağlayabilirsiniz. Normal sistemlerden çok farklı olup müzik dinlemek yerine müzik yapmak için kullanılır. Her frekansı en ince detayına kadar duymanıza yardımcı olur.
  1 ... hendrix
 8. 8.
  bir tıbbi araştırma ve danışmanlık şirketi.
  http://www.monitorcro.com/
  ... havada bulut
 9. 9.
  müzik dünyasinda kendini duymayla alakali yada yapilan işlerinin gerçeğini dinlemek amaci ile kullanilan hayli pahali amfili hoparlor olarak adlandirilacak arac gerec.
  1 ... grunge
 10. 10.
  Monitör, parmak sürüldüğünde iz kalan yıllar geçtikçe renkleri solan * cihazdır.lcdler var onların tüpü yokmuş.
  ... polifonikosuruk