bugün

bu sözlüktekilerin antilaik, iktidar yanlısı olduğu gruptur. yanlıştır. ayıptır.
uludağ sözlük moderasyonu'ndaki tosuncukların uludağ sözlük logosuna tıkladığımız zaman çıkan künyede köşe kapmaca oynadıkları bölme. habire yer değiştiriyorlar.
türkiye genelindeki, internet tartışma-forum-sözlük sitelerine bakıldığında moderate kelimesinin ne olduğunu bilmeyenler topluluğudur.
(bkz: moderatörlerin rte sevgisi)
sabahları hoşbeş ettiğim,sevilesi insanlar.
(#7258197)

--spoiler--
hatta daha önemli bir şey söyleyim mi? gördüğüm bayan yazarlardan tüm sözlükler içerisinde en kötü yazardır.

daha gelir gelmez, dişiliğini vurgulama ihtiyacı hissetmiş. zavallılık olsa gerek bana göre. çoğu entrysinde ''dişi''liğini belli etmek istemiş. yol belli, kız olduğunu belli ederek gizli abazanları yalandırmak ve bundan mutlu olmak. bakın aklıma bir fikir geldi. sadce bir tahmin. bu kızın garanti facede aynanın karşısında telefonu göstererek çekilmiş resmi de vardır. ve bu resmin altın da da bura da nick altına giren yazarların ''yha choq dadlu çıkmşn sheker seni!! şekilli yorumları. ama sadce bir tahmin olmayada bilir.

kendi nick altına haddinden fazla yorum yapmış. belki toplarsan iki sayfa dahi edebilir. sürekli ilgi çekmeyi isteyen bir yapısı var. ve buna bazı götdaş kırıtıklar, şiirler hediye etmiş. lan önce o yazdığınız saçmalıkları silin lan. yazık vallaha. sizlerin tek elle yazdığınız, muhtemelen diğer tek elde malum bölgedeysi o şiierler bir boka yaramaz.

hatta umudu olan bazı dangalaklar onarca yazı yazmış nick altına. kıskanmıyorlar da birbirini ibneler. nasıl bir düşünce yapısıysa o bitti sıra ben de mi diyolar, yoksa razılar mı hallerine bilmem. kendi nick altına olumlu olan yazarlara da kopyalayıp yapıştırıp aynı şeyleri yollamış. diğer ahmaklarda teşekkür etmişler tekrar nick altına yazarak.

amaç belli, yol belli bu yazarın. 3 gündür gözüme takılıyordu sol framede nicki, ama bir yazısı dahi gözüme takılmadan. o zaman anlamıştım durumu az biraz ama bu denli olabileceğini sanmamıştım.

bir aranırlık sezdim bu yazarda. çaresizlik tabi akabinde. inşallah ben yanılıyorumdur. ben yanılıyorsam çünkü, hata etmiş olurum. ama o yanılgıdaysa, ben doğru tahmin ettiysem siz de bunun adının ne olduğunu az biraz tahmin etmişinizdir.
--spoiler--

adamın alenen etmediği küfür, hakaret kalmadığı halde ayakta uyuyabilen arkadaş grubu.
(bkz: korku filmi ismi gibi bir başlık)
site içi yetkililer.
(bkz: sen mesela)
(bkz: uçarsın mesela)
(bkz: sözlükten uçmak)

edit: bu entry silik olmaya çalışan bir yazarın açtığı başlığa yazılmıştı. belirteyim.
dün rüyamda gördüğüm kibar insan modelleri. ben entry girmeye kasıyordum onlar ise eller havaya biralar, vodkalar kopuyorlardı ben de bekliyorum okusunlar beğensinler de yazar olayım.
görülen o ki hepsi horul horul uyumaktalar..
burda çok işe yaramadıkları gözlenmekte olan normalde ise yönetici derleyici toplayıcı kesim.aynı başlıktan 3500yazıyla üç bin beş yüz tane bulunmasına rağmen 3501 i beklemekteler diye düşünüyorum.
dizisi çekilesi bir grup. doktorlar falan gibi. koşsunlar böyle mesela hatalı entry silmeye falan. eğlenceli olabilir.
ciddi ciddi her entry i okuyorlar mı sorusunu akla getiren şahıslardır.
artık iyiden iyiye bana taktıklarını emin olduğum garip şahıslardır. uçurulmam yakındır hatta bence. aynı tür zilyon tane entry olmasına rağmen durmadan entrylerim silinince bilhassa yapılıyor diye düşünüyor insan.
şimdi bu yazılar müşteri güvenliği için kayıt altına alınıyor mu ?

+evet beyefendi

bütün modların allah bin belasını versin akülü sözlük mü lan bu.
imla konularında tuhaf düzeltmelerle sinir ederler ki doğru da değildir bazen editleri. kusura bakma biz de denyo değiliz az çok okur yazarız yani.
bir keresinde iddia kelimesini düzeltmemi istediler. iddaa olacağını sanıyor bazıları anlaşılan.*
bana ahlaksız teklifte bulunan güruh. hiç yakıştıramadım.
"her şey"; bu yazdığım şekilde ayrı olcakmış, takmışlar. zırt pırt uyarıyolar, siliyolar. ciddi ortamlardan bitişik yazılmış örnekler topluyorum yok olmaz "ayrı yazılır". pardon ama "hassiktir" diyorum. istersen sil beni sitenden. öte yandan hemen bazı konu başlıklarına bir göz atıyorum ve görüyorum orda "sizin onay verdiğiniz "çok imlalı" ama bi o kadar geri zekalı, yobaz, cahil, saldırgan, küfür dolu yüzlerce salak yorum, başlık ve düzeysiz içerik var. şimdi bunlara hiç dokunmamak özgürlük mü oluyor? öyle oluyor da bu siktiğimin "her şey"ine bu takıntı nedir? bak ayrı yazıyorum gene canımı sıkma diye. sen haklı olduğun için değil.
birden fazla moderatörün birleşip oluşturduğu topluluktur. evet bol miktarda röntgenci vardır. bir aralar 90 larda cyborg'lu film modası vardı. insan görünümlü robotlar. don dragon wilson filan vardı. ne oldu la o adama.
14 milyon entry nin içinden kim farkedecek kafasıyla zevkine entry silen insan.
başlıkla ilgili bkz girildiği halde bunun aksini bahane gösterip, entry silerek 10. nesil bir yazarın şevkini kıran gruptur.
(yapmayınız gençler, oturup size felsefe mi anlatayım.)
hic sevmiyorum bunlari. kulajliklarini taksinlar ,kuveti sutle doldurup buzlu bademle munasebete baslasinlar.
çok iyi çalışıyorlar lakin bu entry kesin silinir kurallara aykırı dediğim entryler değil daha çok siyasetle ilgili olan entryler siliniyor anlaşılan formata değil mod a dokunuyor bazı entrylerim!
gerçekten çok iyi adamlar. ciddi söylüyorum bak.

görsel