bugün

Okuması sıkıntı değil de, ya atılan fotolar? Görüyorlar mı acaba?.
sadece şikayet edilirse okuyabilir.

(#1019368)
Normal sözlükte okuyorlar. Gerçekten, inanmayanlar için anlatayım.

Şimdi güzel çekici bir kızla konuşuyordum, işi ciddiye bağladım ve buluşma ayarladım. Hop bir mesaj geldi moderatör den ve o erkek inanma ona yazdı.

Şimdi yazarın erkek olduğuna mı yanayım, yoksa bütün mesajlarımın tüm çıplaklığı ile okunduğuna mi bilemedim.

Sizce?
şikayet edildiği taktirde okuyabilirler.
Okur bence.
Okuyorlar hatta yeri gelince anonim nickler üzerinden ifşada ediyorlar.
okurlarsa okusunlar. gizlimiz saklımız mı var beyler? (bkz: evet)

hadi eyv.
Okur yazarsa okuyordur.
sorunsal değildir. gizlimiz saklımız yok. yoksa var mı?

t: bir tür sorunsal.
okuyamıyorlarsa şifre paylaşalım.
Çatır çutur hemide.

Ya ne olacağdı ¿.

Gizlilik sıfır resmen. Yazık.
Zall bunu üzerine basarak adı üstünde özel mesaj. Özel. Diyerek anlatmıştır.
mesajlar arasında hızlıca dolaşıp link arıyorlarmış tıklamak için. ben öyle duydum, bilmiyorum.

geçmiş olsun fingirdekler.
Nazmiye hanım sözlük içi ahlaksızlığı yayma kürsüsüne basvurabilirsiniz. Ucretsiz alet fotosu ve nude atma konusunda egitim veriyorlardır mutlaka.
Nasıl foturaf atıyosunuz ırz düşmanı ahlaksızlar bana da öğretin lütfen.
Zaten bir tane mod var, hangi birinizin mesajını okusun. Ama teklif ederlerse okumakta yardım edebilir özet gecebilirim moderatöre insanlık namına.
Benim özel mesaj bölümüm kıraathane gibi olduğundan okurken pek keyif almayabilirler. Okusunlar sıkıntı yok benden yana.
fotoğrafta kısa görünüyor mod ağbi. (bkz: swh)
aslında özel mesajların çok da özel olmadığını, o fingirdemelerin 3. şahıslarca nasıl da tekrar tekrar okunduğunu gözler önüne seren ve gündeme bomba gibi düşen sikandal haber.

götümüzü falan hep görmüşler galiba.
görsel

Okuyorlar tabii ki! Hatta cevap bile yazıyorlarmış.
Moderatörlerin tek derdi senin abaza mesajlarını okumak zaten. Yemeyip içmeyip mesaj okuyorlar. Aman dikkatli ol. Gizli kodları falan verme.
ona göre şeyedelim yani.
benim açımdan hiçbir şey değiştirmeyen sorunsal.

kimse bana mesaj atmadı. ben de kimseye mesaj atmıyorum. dostlukların nerede başlayıp nerede biteceğini kestiremezsiniz. mesajlaşmaya başlarız ondan sonra bir sebepten aramıza kara kedi girer. yazar arkadaşım beni bulup ağzımı burnumu kırar. bunlara hiç gerek yok.

öte yandan moderatörlere de asla sallamam. okumasa bile birinden duyar, hesabımı siler. hıncını alamaz vermiş olduğum gerçek bilgilerden bana kolaylıkla erişir ve moderatör arkdaşlarıyla gelip beni döver. hatta belki zall da eğlencesine gelip döver. böylelikle 7-8 kişiden bir araba dayak yemiş olurum.

tüm bunlara bence hiç gerek yok. "girdiğimiz 2 entry, yediğimiz dayağın haddi hesabı yok" dememek için bu yazar mesaj kabul etmiyor!!!!

not: mesaj alımını kapatmadım. şimdi mesaj alımını kapatırım, bir yazar çıkar "ulan sen kim köpeksin benimle muhatap olmuyorsun" der. al başına belayı. zarar görmek istemiyorum.
Bağyan yazarların mesajlarını okuyorlar. Yoksa benim senin bol apış arası kokulu mesajlarımızı neden okusunlar. Yetkililer geçenlerde sırf bu sebepten isyan etti.
-Biz nickleri fare ile okşuyalım modlar okuyup okuyup sıvazlasınlar.
isyanın mottosuydu ama zallım zall bunları iplemedi.
Ciddili not:okuyorlar. Ona göre mesaj attın. Kafası hariç kaç santim gibi mesajlar atmayın.lütfen.
zükerberg okuyosa zall'da okuyor olabilir.
bütün bunlar yuesey'in oyunları.