bugün

durun lan çaylak etmeyin!

elini öpmek anlamında. hani seversiniz ya saygı duyulmasını korkulmasını..
ee hala bişey olmadı?

lan yoksa moderasyon entryleri okumuyor mu?

lan yoksa moderasyon mesajlar okuyor mu?

vs. vs.

bu sorular bu çelişkiler uzar gider arkadaş. bu yazı da uzar gider, okuyacaksan azimle sonuna kadar oku, zira yazının derinliklerinde haktan hukuktan bahsediyor hakkını ver okumanın. yok yok bi s.kim yazdığımdan değil de, iş olsun..

adı geçen başlığı ve entry'yi girmiş bi vatandaş, moderasyon da insan tabi anasını sattıklarım, o an duygusal tepki vermiş, aşırı tepki vermiş.

ama yazarlar da gün boyu moderasyonu gerçekten ayarlarla s..miş

yani sevmiş demek istedim yannış olmasın, çaylak olmasın.

öte yandan kardeşim bırakın bu işleri, bakın sözlüğün dünya üzerindeki sosyo-ekonomik-kültürel konumundan yada kıçını açan türbanlıdan yada içeri girenlere sürpriz olsun diye sürekli sıvazlayanlardan bahsetmiyorum..

sadece bırakın bu işleri.. o da insan o da insan. böyle şeyler olabilir, amaa herkes işini yapacak. herkes işini düzgün yapacak.

evet moderasyona ayarı verdi yazarlar? niye, çünkü haksızdı moderasyon, haa eğer biz hakka hukuka bu kadar saygılıysak, elinden geleni yapan kendi hayatından ödün veren moderasyon'un da hakkını vermeliyiz.. amma bu işi sadece kıç yalatmak için yapan moderatörü de bizzat ben s.kim, kapital abimizden iyi s.kmiş olmiyim de..

sonuç olarak bunlar olabilir, olacaktır da.. herkes işini yapsın aga, moderasyonun hakkını ezdirmeyin, amma gerekirse yine yazarlar olarak ezeriz onları..

hadi selametle..

silinmek var çaylak olmak var hakkınızı helal edin şimdiden, ehehehe şaka şaka..

ulu'cuyuz fake hesap alır yine gireriz,

sizi sevi-yorem..
hijyen delisi bu gruptan birisini öpmek her faninin fantazilerini süsler. ancak unutulmamalıdır ki sözkonusu eylem öpüşmek değildir burada. zira moderatörün sizi öpmesi sonun başlangıcıdır da sizin için.