bugün

çok şaşılan bir durum. saat kaç oldu hala ramazan bayramı hakkında gelişmelerde bir kutlama mesajı yok.

tüm televizyonlar, gazeteler ve radyolar bunu yaparken uludağ sözlüğün bunu yapmaması çok garip.

sözlükteki ateistler mi buna engel oluyor insan merak ediyor?

(bkz: sözlükte mahalle baskısı)
bu ay ulusa sesleniş'te de gözükmediler. başlarına bir şey gelmiş olmasından korkuyor insan.
o değil de, sırf moderasyonun bayram mesajı için gecenin bu vakti ayakta duran yazarlara yazık oluyor. hehe.
(bkz: kerataları hac da da görmedim)
yakın yakın yakın. sonra provokasyon deriz. (bkz: sivas katliamı)
ateistleri sevinçten kudurtmuş durumdur. sabırlı olun bir, 3. günden sonra yakarsınız şenlik ateşlerinizi.
evet efendim biz yazarları hayrete düşüren durumdur normalde hiç kaçırmazdı sevgili moderasyonum lakin atladı heralde.
islamcıları niye bu kadar sinirlendirdiğini anlamadığımız. ulan adın gibi biliyorsun orda birazdan kutlama mesajı çıkacağını. ha 1 saat erken ha 1 saat geç. ne meraklıymışsınız bayram kutlamasına.
yazara hergün bayram olduğunu bilen moderatör, gerek görmemiştir.
bayram namazından sonra kutlayacakları içindir.
moderasyonun ulusalcı, ateist olduğunun hatta ergenekon terör örgütü ile derin ilişkiler içinde olduğunun göstergesidir. bence bir numaralı adam zall'dır.
- amerikalılara da düşman bu moderasyon!!!
+ thank you bitch...
- o yeah, thnx for the 100 box...
(bkz: moderasyon uyuma sabrımızı taşırma)
mesaj yayınlama işini genelde(hatta başka özel günde mesaj yayınlayan moderatör görmedim ben hiç) rs ne la üstlendiğinden, o da artık moderatör olmadığından, herhangi bir mesajın yayınlanmaması gayet normaldir.
bu sene bayram kutlamaları değişmiş. moderasyon, yazarların yerlerini tespit edip tek tek bayramlaşmaya karar vermiş. amip gibi çoğalacaklar sizin anlayacağınız. *
moderasyonun büyük ihtimalle bayram olduğunu unutması sonucu gerçekleşen hadise.
laik bir moderayona yakışandır. doğru olandır. inanmayacaksınız ama buna itiraz edenlerden başkaca, takdir eden yüzlerce yazar bulunuyor bu çatı altında.
(bkz: bayram gelmiş neyime)
(bkz: anam anam garibem)
dertsiz başlarına dert aramıyorlardır muhtemelen. zira bu, kutlama yayınlandıktan sonra farklı kulvarlarda devam edecek tartışmanın öncülüdür.

(bkz: ramazan bayramına şeker bayramı diyen moderasyon)
(bkz: şeker bayramına ramazan bayramı diyen moderasyon)
(bkz: dini bayram için kutlu olsun diyen moderasyon)
(bkz: türkçe düşmanı mübarek moderasyon)
an itibariyle yalan olan hede.
an itibariyle polemiğe yer bırakmayan bir ''ulusa sesleniş'' ile yalan olan hödö.
an itibariyle gelişmelerde kendine yer bulan rerörerö.
an itibariyle july4th göt olduğumuzun resmini çizmiştir.
Bu senede olacak olandır. Ancak bakınız silin siz.
sosyo trend programı kadar önemli olmadığındandır.