bugün

97b hattı kaldırıldıktan sonra bu hat ulaşıma açılmıştır. 97b hattı kaldırıldığı için artık bu hattı kullanıyorum eve giderken.
metro ve tramvaya ücretsiz aktarma veren hat.
imamoğlu sayesinde yapılmış süper bir yenilik çünkü eve yürümeye teşvik ediyor. 97b de olsa güzel olurdu ama böyle de çok iyi.
bizim evin oradan geçen ve bazen kullandığım iett hattı.
görsel
bugün değişiklik olsun diye bu otobüsle eve gideyim dedim. bu otobüs bizim oranın içinden geçtiği için daha yakına bırakıyor. bez bebek nana gibi ben de metro entegre otobüsü kullanıyorum.
şu an içinde olduğum otobüs. aksaray'a uzatılmıyormuş ama yine de bazenleri kullanırım.
pazar günü son sefer 21.30'da. yaşlı biri 21.30'dan sonra bu otobüse binemiyor. ya minibüse binecek ya da 97a'ya veya 97t'ye binip yürüyecek ya da bahçelievler durağından veya ataköy alt geçit durağından yürüyecek. 97'ye binip devlet hastanesi'nden de yürüyebilir aslında. kocasinan'da inse soğanlı da fazla uzak sayılmaz ya da 92'ye binecek.
bugün bindiğim otobüs öho'ydu yani otokar değildi. 4 otobüsü gibiydi.
maalesef sanırım mk'ların en erken seferi biten iett hattı.
sabah bizim mk97'den bir görsel.
görsel
bahçelievler'deki 97b hattının kısaltılmış hali olan metro entegre otobüs hattı. metro ve tramvaya ücretsiz aktarma verir.
bir yazar bu nicki alsa tam olur aslında. hem de tam olur. sözlükte aktif bir yazar bahsettiğim.

anladıysan açık oyla.
11.25 seferi yapılmayacakmış. ben de imamoğlu'na oy vermesem mi acaba belediye seçimlerinde. * mk'ların en erken seferi biten otobüs hatlarından biri ve güzergahı da güzel bir otobüs hattı.
görsel
görsel
imamoğlu'na benden oy yok.
görsel
görsel