bugün

Az önce başıma gelen en güzel hadise.

Hadise demişken sizlik bir olay yok bu tamamen benim kalbimin olayı. Bir resime bakıp bir anda yıldırım aşkına tutulmuş bünyenin küçük tatlı telaşı.

Allahım o nasıl bir güzellik, anlatmaya kalksam herhalde gün batar yeni gün başlar, sabah kızıla çalınca sokaklara düşerdim... şimdiye kadar gördüğüm en güzel saçlara sahip azize olabilir. Bugüne kadar gerçekten kör bir şekilde yaşadığımı hissettim.
Siyah pantolonu üstüne dökülmüş çizgili gömleği belli yerlerden kırılmış düzeltilmeyi bekleyen bir bedenden daha fazlası... Ziyadesiyle seksi ama haliyle minnoş bir yüz ifadesi.

Elinde kahvesiyle yaktın beni sineden duruşuyla kalbimin hop etmesine sebep oldu.
Şu an haftasonu tatiline hazırlanırken benim kalbimde cehreten açtığı yaranın farkında değil. Sabahlara kadar uykusuz kalmanın bir sebebi oldu. Oldu mu şimdi güzel azizem. Beni böyle bir çırpıda alaşağı etmek oldu mu?
Ahh kalbim... ne şanslısın sen. Belki o, bir an bile olsa aşık olmam için mi atmıştı o resmi ya da dünyada gördüğün güzelliklere inat mı attı bilinmez.

Kalbimi acıtan eşsiz güzelliğiyle sözlüğümüzde yazan aziZem katerina varvara alekseyevna bi çayımı içer misin?

Sizi çok seven, sizin dolaşık’ınız.
(bkz: hayırlı işler arsızz).
arsız mı lan bu diye helecanlandırmış olan ilan ı aşktır. geldiysen 3 sözlük kızına ilan ı aşk et.

diyeceğim ama şimdiden 5-6 olmuştur bile..
Aşık olmadığın sözlük kızı kalmadı len.
birisini kandırsın yoksa sıra bize gelecek
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
mizahtan anlanmadığının bir göstergesi.
Erkek olduğumu iddia edenler olmuş ayıptır.
illa çıkarıp vuralım mı masaya mememizi falan?
Artik girislerde demir kulotla giriyorum bu nedir yahu.
Ayrica kadinsa bile kaldirmayin su gotleri ulan ceremesini biz cekecez belli ki ovme ulan ovme su kadinlari erkekleri ovmeyin 1 hafta ugras simdi sozlukce.
abartılı bir yaklaşım. ama ayaklarının gideri var, o ayrı konu. *