bugün

(#2065627) vakt-i zamanında facebook için seviyeli yorumunu yapmış yazar, nerde kaldı o günler. *
(#2015347) entrysi ile takdir ettiğim yazar. bu olur olmaz başlıkların içinde böyle entrylere rastlamak güzel. fakat gitmiş,yazık.
hoşça kal sözlük.
özlemişim. çok özlemişim...
mitheithel:kıl mısın?
çgbb:yoo.. ya sen?
mitheithel:evet kılım.

annem yaşındaki yazarmış. ellerinden öper saygıyla selamlarım. *
1000. entry'sini kendinden başka kimseye kıyamayan yazar...
insana değer verdiği doğru, minibüsten otobüse terfi etti *, harry potter umurunda bile değil, sorunlu evet *, neşeli ve hoş yazıyor *, kırmızı babetleri olduğu da doğru *, ayrıca oyunbozan, sinirbozan *...
bu aralar biraz fazla çalışıyor, allah gözaltı kapatıcısını icat edenden binlerce kez razı olsun.
mutlu değil belki ama huzurlu çok şükür. olmaz diyenlere inat ilk görüşte aşka inanıyor hala. *
bu entry'i okuyan herkesin dileğinin gerçekleşmesini diliyor. bunu 1000 kişiye forward ederseniz tabii. *
edit: buraya "şimdi çok mutlu" gelecek.
yok efendim neymiş kötü emellerime alet edecekmişim, neymiş entrysine gazoz atmışım falanmış filanmış yazar insanı.

ayrıca babet giyiyor ki hiç sevmem. hem de kırmızı. pehhh...

edit: şaka şaka. en bi gönlü temiz, en bi aile kızı insanı. severim. seversin. sever...

not:unutmayın editten önceki her şey yalandır. babetler hariç...

edit2: ne aptalmışım. abla babeti sevilmez mi yaa? artık babetlerini de seviyorum. kendisini de. her şeyini de seviyorum.

ablam...
sorunludur*.
sevimli entryleriyle dikkat çeken 4. nesil yazar.
minübüste yaşayan yazar.

(bkz: minibuste yasanabilecek gariplikler/@mitheithel)
nesildaşım yazar. olayları, çok farklı pencerelerden görebilen entrylerin sahibi. her şeyden önce, insana değer veren kişi.