1. 1.
  1992 - 1993 sezonunda beşiktaş forması giyen sırp sol açık. twente'den transfer edilmiştir.
  hızı ve tekniği ile taraftara umut veren ancak gordon milne'in sol açık oynatmak yerine orta sahada kullanması nedeni ile isteneni veremeyen oyuncu.
  beşiktaş formasını giydiği 47 maçta 8 gol atmışlığı vardır.
  1 ... ferrole
 2. 2.
  duran topların usta kramponu. daşak geçmeyin gerçekten öyleydi. müthiş ortalar yapar, çatalın tozunu alırdı. saçları az uzundu, kestirdi sonra.
  1 ... soothsayer
 3. 3.
  beşiktaş'a çok zamansız gelmiş, oynadığı kısa süre içinde gönülllere taht kurmuş, sol kanada ilaç olmuş sırp futbolcu. 1992-1993 sezonunda değil de 1993-1994 sezonunda gelse, belki de kariyerini beşiktaş'ta sonlandıracak, beşiktaş hiç bu kadar uzun süreli şampiyonluk araları vermeyecekti.

  alan walsh ile sol kanadı süperken beşiktaş'ın, walsh gittikten sonra bir türlü dikiş tutturamaması, genç yetenek sergen yalçın'ı oynatması neticesiyle son bir umut olarak bu adam getirildi. sırptı, fakat hayvani bir tekniği vardı. öyle bir orta açardı ki, gözleri görmeyen bir forvet olsa gol atardı. çünkü attığı ortalar birine çarpıp gol olurdu hep. o derece iyi bir adamdı. fakat sırp olduğu için ve o dönem bosna katliamı olduğu için basın çok üstüne gitti, bir maçta " bosna katliamını kınıyoruz " pankartını tutmadığı için takımdan şutlandı.

  eğer gitmese sol kanattaki süper muz ortalar ve paslar sayesinde forvet ve orta sahadaki kazmalık bir derecede olsa gidecek ve beşiktaş gol yollarında yine eskisi kadar olmasa da iyi bir performans gösterecekti.

  o dönem hami mandıralı ile hayvani derecede şutlar ve paslar atan tek futbolcuydu ülkede. öyle bir orta açardı ki, kafa vuran adam gol atsa bile, birkaç saniye kendine gelemezdi.
  1 ... dark jedi in da house
 4. 4.
  1965 dogumlu Sirp futbolcudur. Beşiktaş' in 1992-1993 sezonunda gerçekleştirdiği başarısız transferlerden birisidir.
  ... hedonismhighway
 5. 5.
  beşiktaşım bu herifi gol makinası diye almıştı ama traş makinası çıkmıştı lavuk.
  -1 ... tavukbalikkellebunlaryenirelle
 6. 6.
  bosna savaşı sırasında ülkemize gelmeye cesaret göstermiş sırp oyuncu. hakkında politik tartışmalar da yapılmış, bjk bu konuda çok eleştirilmişti.
  ... zihinkrizi
 7. 7.
  mitar mrkela
  ... jimmy tudeski