bugün

(bkz: afedersiniz istihbarat teşkilatı)

http://galeri.uludagsozluk.com/g/mit/
çalıştığım kurum dışarıdan karışık gibi duruyor ama girince alışıyorsun.
Bilişsel devrimden sonra homo sapienslerin modernleşmesini daha büyük toplumlar halinde yaşamasını mümkün kılmıştır mitler.

temelde mit elle tutulamayan fakat toplumda herkesin varlığını kabul ettiği ve anladığı ya da kısmen anladığı insan yapımı olgulardır.

insan hakları, hukuk sistemi, para birimleri, ırklar, bütün anonim şirketler mite örnektir.

Homo sapiensler için avantajı kadar dezavantajıda olmuştur. Bir kaç bin yılda bildiğimiz kadarıyla insanlar mitlerinin üstünlüğünü savaşlarla kabul ettirmeye çalışıyorlar ve bu evrimin başarılı sayılması için gereken "mümkün olduğu kadar dna dizilimini çoğalt" prensibine ters düşüyor.
2012den sonra işlev kazanan milli kurumumuz.
Merkezi işlem tescillisi.
(bkz: Massachusetts Institute Of technology)
bu aralar ismini çok duyduğum kurum.

çok şey yapıyorlar sanırım, kime ne sorsam mit yapmıştır diyorlar. geçen bir galeriye gittim bu resmi kim yaptı dedim mit yapmıştır dediler, ofise uğradım baktım çay iyi, bunu kim yaptı dedim, herkes hep bir ağızdan mit yapmıştır dedi. daha birçok örnek mevcut.

takdir ettim açıkçası.
Ankara demetevler Mit halısahasında futbol oynadım soruları alayım..
Ne olmuş yani bende oynadım. Görende mit in üst düzey yetkilileri ile oynadığını sanacak. Ter kokan erkeklerden oluşan bir takım ile oynadın.
MiT gerçekten Milli olurken, çok iyi işler çıkarıyor. Son olarak 20 yıldır bulunamayan, yakalanamayan, derin Avrupa istihbarat servislerinin oyuncağı-aparatı-enstrümanı, Sabancı cinayeti çekirdek militanı ismail Akkol'u Söke'de avladı. BU BiR BÜYÜK iŞTiR. Yeni Türkiye'nin MiLLi kuruluşu MiT'in Müsteşarı Hakan Fidan'ı alnından öpüyoruz.
Şimdi, Sabancı cinayetinde çok hassas bir noktadayız.Derin Devlet sırları çözülecektir.
Eski Türkiye'nin DERiN DEVLET sırlarının ortaya çıkmasının altında kalacak DERiN ODAKLAR çok rahatsız olacaklardır.
Çok şaşırtıcı odaklara-karanlık odalara uzanılacak. Fransız ve Alman istihbaratları da avlanma pozisyonuna girerken, Fehriye Erdal'ı yok edebilir. Yakalanan DHKP-C'li ismail Akkol, konuşmadan cezaevinde öldürülebilir. AMAN DiKKAT.
YENi TÜRKiYE KODLARI: Eski Türkiye'de faili meçhul cinayetler aydınlatılamazdı. Çok kritik cinayetlerin katilleri yakalanamazdı. Derin devlet kodlarını çözmeye yarayacak konuşmalar yapacak hücre adamları susturulurdu, Öldürülürdü. Yeni Türkiye gerçeği var ortada. Derin Devlet kodları çözülüyor.
Askeri ve bürokratik oligarkların gücü kırılıyor. Vesayetçilere yol görünüyor. Derin Devlet-Paralel devlet yapılanmaları berhava ediliyor. FETÖ, PKK-KCK, DHKP-C, yeni Türkiye'nin savcılarının eline geçiyor. Derin Amerika-Rusya-Avrupa'nın yerli kılıklı adamları nefes alamaz hale düşürülüyor. Beynini yabancılara satan karanlık Aydınlar, deşifre oluyor. içinde CIA, Mossad, MI6, BND gibi dünyayı parmağında çeviren küresel devletlerin istihbarat ajanlarının cirit attığı Milli istihbarat Teşkilatı, gerçekten MiLLi OLUYOR. 
HEDEF, SAKIP SABANCI'YDI: Tarih 9 Ocak 1996... Sabancı Holding Yön. Kur. Üyesi Özdemir Sabancı, Toyota -Sa Genel Müdürü Haluk Görgün ve Sekreteri Nilgün Hasefe öldürüldü. Cinayette, derin devletten yabancı servislere uzanan bir network vardı. Tetiği, KÜRESEL ODAKLARIN TAŞERONLUĞUNU YAPAN,DHKP-C militanları çekmişti. Şam'da Hafız Esad'ın Muhaberat'ınca kurulan DHKP-C'nin lideri Dursun Karataş, uzun yıllar Fransız istihbaratı'nın koruması altında Paris'te yaşadı ve öldü. Cinayetten sonra, DHKP-C militanı Mustafa Duyar Suriye'ye, ismail Akkol ve Fehriye Erdal Fransa/Belçika'ya kaçırıldı.
Mustafa Duyar teslim oldu. 3 yıl sonra tam konuşacağı sırada, Afyon Cezaevi'nde Nuri ve Vedat Ergin çete mensuplarınca öldürülmüştü. Uşak Cezaevi'nde isyan çıkaran Nuri Ergin'in "Bu devlet bana Mustafa Duyar'ı öldürttü" diye pencerelerden bağırması, kardeşinin de bir 'derin devlet adamı'nın ismini vermesi, şaşırtıcı olmuştu. 
NETWORK'ün Yabancı servis parmağı: Sabancı ToyotaSa ile Tofaş ve Renault'nun korkulu rüyası olmuştu. Tofaş- Koç Grubu, Renault-Oyak, 1996 yılında ciddi bir üretim kaybına uğrayarak gerilemişti. Ömer Sabancı'nın ölümünün ardından ToyotaSa ivme kaybetti.
Eski Adalet Bakanı Şevket Kazan "Toyota gibi dev Japon firmasıyla SABANCI'NIN Adapazarı'nda üretime geçmesi, Türkiye'deki yabancı ortaklı diğer firmaların kaderini çok yakından ilgilendiriyordu. Rekabet sebebiyle cinayet işlendi " demişti. 
Derin Devlet parmağı: Bir rapora göre Büyükçekmece çimento fabrikasında, emniyetin ele geçirdiği uyuşturucuların yakıldığı, ancak bir süre sonra bunların imha edilmek yerine Avrupa'ya satıldığının öğrenildiği... DHKP-C'ye Hüseyin Baybaşin'in aracılığı ile ulaşıldığı... Hüseyin Pepekal'ın, Dursun Karataş ile buluştuğu, Görüşmenin, Fransa/Hollanda'da gerçekleştiği... 

SONUÇ: Türkiyemiz, Şato'nun (ahtapot) kolları arasında kıvrandırılmak isteniyor. Şato'nun (üst Akıl) şeytani zekâlı BARONLARI'NIN Bir Numarası Anglosakson (ABD-ingiliz). Milli istihbarat Servisi'nin Müsteşarı Hakan Fidan, Şato'nun duvarlarını yıkmaya hazırlanıyor. Ahtapot'un kolları parçalanınca, NATO merkezi Brüksel-Belçika'daki Fehriye Erdal ne olacak? Bir tetikçisi cezaevinde öldürüldü, 18 yıl sonra yakalanan ikinci tetikçi karanlığı aydınlatacak mı? Tetikçilere yatı veren, Rodos'a götüren kimdi? Mustafa Duyar öldürülünce, duvarın yıkılması engellenmişti. Derin Avrupa istihbaratı ile Eski Derin Devlet adamları şimdi ne yapacak? Maskeler düşecek.
bi halta yara be kardeşim. canı isteyen bomba patlatıyor kimsenin ruhu duymuyor nasıl istihbarat teşkilatısın sen.
belki de bir sike yarayacakları vakit engellenen teşkilattır. amına kodumun memleketi paintball sahası oldu gelen giden patlatıyor. bazıları koltuklarında götlerini yaya yaya birşeyler yudumlarken sokaktaki halk canından oluyor. insanlar canlarından, ciğerlerinden kayıplar veriyor. bir de bakan olacak amk hala kimin yaptığını bilmiyoruz diyor patlamayı. sizin yöneteceğiniz ülkeyi sikiyim.
artık çok gereksiz olduğu düşünülen, güvenilmeyendir.
Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (ingilizce: Massachusetts Institute of Technology) veya kısaca MIT (ˈɛm ˈaɪ ˈtiː), Amerika Birleşik Devletleri'nın Massachusetts eyaletindeki Boston şehrinin Cambridge mahallesinde yerleşik ve özellikle bilim, mühendislik ve ekonomi konularındaki başarılarıyla tanınan bir teknik üniversitedir. Teknoloji ve mühendislik konularında Dünyanın en iyi teknik üniversitesi olarak tanınmaktadır . Şu ana kadar MIT'nin öğretim ve araştırma üyeleri, öğrenci ve mezunları arasında Nobel Ödülü kazananların sayısı 72'ye ulaşmıştır ve bu ödüllerin 15'i son beş yıl içinde kazanılmıştır.
başındaki adam siyasetçi olunca başımıza her bi bok gelir. beceriksiz kurumdur.
(bkz: afedersiniz istihbarat teşkilatı)

https://www.uludagsozluk.com/r/mit-977167/
verilen yayın yasakları yüzünden gelişmeleri takip edemeyen kurumdur.
bırakın mitte öğrensin ülkede neler oluyor.
hadi saldırıyı bilemedin. bari saldırganın ismini, cismini doğru bilseydiniz. saldırgan suriyeli kürtmüş bla bla bla.

saldırgan van doğumlu bir piç. pkk saldırıyı üstlendi ve ismini açıkladı. devletin açıkladığı isimle alakası yok.
https://galeri.uludagsozl...arat-te%C5%9Fkilat%C4%B1/
görsel

Uyduruk teşkilat.
görsel
Milli istirahat teşkilatı.
bu aralar ne işe yaradığı sorgulanan sülalesi raad teşkilat.
Milli imkansızlık Timi nin kısaltmasıdır, sanırım ofiste windows 98 işletim sistemli pc kullanıyorlar, anladığım kadarıyla onlarda olayı twitterdan öğrendi. Yine anladığım kadarıyla USA tarafından bir hafta önce alınan istihbaratada kulak asmamıştır.
Mit 13 mart: torpil patlamıştır telaşa vermeyin.
güncel Önemli Başlıklar