1. 1.
    yani sosyal medya mahremiyeti baya bir düşünüyor. beğenisiz veya az beğenili dediğiniz bir yorum bile aslında binlerce kez okunuyor. mit de bu isimleri sınıflandırarak isimlendiriyor mudur ? mesela ahmet diye biri erdoğan karşıtı bir yorum attı , akhisarda oturuyor , kaynakçı , geliri şu kadar gibisinden.Ben yaptığına inanıyorum.
    1 -1 ... mumbarsever01
  2. 2.
    (bkz: mit yazarları fişlese dosyalarında yazacak olanlar)
    2 ... evli bedelli torpilli
  3. 3.
    beni bildikleri kesin. bir süre önce ankara'ya davet edilmiştim. mit tarafından. evet tarafından.
    ... cunku ask yazilgandir
  4. 4.
    içişleri bakanının bir konuşmasında ki şu detay dikkatimi çekmişti. Konuşmasında şöyle sözler vardı ''kimin nerede hangi grubun içinde olduğunu biliyoruz''

bu bana genel bir söylem olarak geldi. kim nerede hangi gruptan biliyoruz. Bunun tanımı nedir siz kendiniz cevaplayın.
    ... keyf kahyasi
  5. 5.
    listelenmediğini düşünen var mı beyler *
    ... tuiran kouma
  6. 6.
    bence boşa kürek çekerler...

önemli olan mehmet değil mehmetin fikirleri çünkü. ve mehmet gibi düşünenler. önemli olan bireyler değil kitlelerdir.

T: Bir teori.
    1 ... uzay muhtari
  7. 7.
    eklemek istiyorum ki hükümete yakın basın kuruluşları tarafından uludağ sözlük gibi forum vb. siteler yakın mecrada tutuluyor. ben sözlük üyelerinin listelendiğine inanıyorum.
    ... mumbarsever01
  8. 8.
    Mitle alakası olmayandır. Çağ değişiyor artık her şey sanalda. Big data herkesi kaydediyor. ideolojileriniz,kimliğiniz,zevkleriniz,renkleriniz hepsi bir daha silinemeyecek şekilde sizin siber kimliğiniz olacak. Bunun kötü tarafı artık kimse gizlemek isteyeceklerini gizleyemeyecek.
    ... cehennemzebanisi
  9. 9.
    Yolsuzluk hirsizlik ve cemaatler hariç herkezi fisliyor olabilirler.
    ... karton toplayan cocuk
  10. 10.
    Mitte okadar adam yok ki !

Ama Cia yapar kesin yapar yaptı şuan.
    ... marshal walter model