bugün

misvak bir dergi değil, köpek kulübesidir.

çizdikleri de karikatür değil, önlerine mama koyan sahiplerine teşekkür etme şeklidir.

dün televizyonda itin biri yine abdülhamit diye sayıklıyordu.. sabrımı zorlayıp bir süre dinledim. yaklaşık 10 dakika konuştu. ağzından bir kere mustafa kemal lafı çıkmadı..

nenesi muhtemel haremde olan bir zattır..
Çanakkale mücadelesi ve Abdülhamit, tornavida ile kereviz kadar ilişki kurulabilecek bir çağrışımdır.

Misvak gene şaşırtmamıştır, hep aynı cehalet mahsulü vurgular...
Pöfff....
--spoiler--
buram buram cehalet kokan fotoğraftır. oldu olacak savaşı abdülhamid yönetti deyin.
--spoiler--

dolaylı yoldan evet zaten cevap. kurtuluş savaşı subaylarını abdülhamit'in açtığı okullar yetiştirmişti büyük ölçüde.
siyasal islamcı militanlar pkklı miliitanlardan daha tehlikelidir çünkü çoğunluklar.
Şu derginin yayında olması suçtur.

buna izin veren yayınlanmasına vesile olan kimler varsa adaletin önünde hesap vermelidir.
en sonunda başarıp iç savaş çıkartacaklar. adım adım işliyolar, helal olsun.
osmanlı müslümanlığını unutturmaya çalışan arap emperyalistlerin, gaflet ve dalalet içindeki maşalarının, arap müslümanlığı dezenformasyonu yaymak için vesile ettikleri başlıktır.

hicaz demiryolunu sabote ederek abdülhamid hanı sırtından hançerleyen arap emperyalistlerin kuyruk acısı hala devam ettiğinden, aramıza nifak sokmaya çalışmaları açık seçik ortadadır.
kast edilen bellidir, kıvırmaya gerek yok.
çanakkale, 7 düvel düşman ve bu içimizdeki yobaz zihniyetin uşak dedelerine rağmen geçilemedi ya.
demek ki o komutan ne büyük komutan, o asker ne yüce askermiş.
Ekşi yazari gibi bunu çizip yayınlayanında normalde tutuklanmasi lazım.
Bu ne serefsizlik.
medeni toplumlarda halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçu işlenen bu dergi hakkında işlem yapılması gerekirken bazı ülkelerde desteklenecek karikatürdür. Hala müslümanlığa saygı bekleyen islam aleminin ümmeti sırf dininden dolayı gavuru düşman olarak görmekte, ne hazin.
yalnız paşa dediği alman subayı.
misvak çizerlerinin ilk defa kafalarının çalıştığı karikatürdür.

(img:#1653014)