bugün

(bkz: burkuk surat)

başlığın tam hali, "misvak mizah dergisinin ama fransa'da tc kötü dedim kayyumu eleştirdim karikatürü" şeklindedir misvak seven kardeşlerim.

ışıklı başkanımıza tepki koymuşlar yine, eleştiri yağmalaması yapmışlar nonoşlar! ay hayır anlamadığım konu bunların başka işi yok mu mesela.

yatıyorlar imamoğlu, kalkınıyorlar imamoğlu, ağızlarını açıyorlar imamoğlu, kapıyorlar imamoğlu! aaa yetti artıkın, fallahi yetti ayol! ne bu imamoğlu sevdası anlamak mümkün deyil.

sözlükteki aktüroller de aynı bunlar gibi, sabahtan akşama imamoğlu aşağı, imamoğlu yukarı. sanki imamoğlu bunların emir eri! bakının da bizden örnek alın az biraz. hiç imamoğlu nu eleştirdiyimizi gördünüz mü bizim?

göremezsiniz, hakkında atıp tuttuğumuzu duydunuz mu, duyamazsınız! sürekli olarak tayyibi eleştiriyoruz, sizde öyle yapın tayyibi, akepe yi eleştirin n'olur! efenim, olmaz mı? puuu size!

yabozlar, tayyibe tapınıyorsunuz, o ne derse robot gibi kafa sallıyorsunuz, aazınıza s*çsa tepki koymuyorsunuz, beter olun ayol, beter!!! ama biz eleştirmeye devam edeceyiz, sizlerin iyiliyi içinde!

imamoğlu nu deyil yha, tayyibi. imamoğlu nu neden eleştirelim. nerelere giti konu yav, neyse tayyib istifa, istifaağğ!!! evet.

(img:#1929041)
"sorun yok memur bey, aile içi minik bir tartışma" diyormuş orada biri de, hıh! ne ayilesi ayol? ayile isek hani nerde anne, ananne, babanne onu geçtim çocuklar nerde, çocuklar nerde pis misvak, kötü misvak? evet.
Teröristlerle el ele tutuşanları destekleyip bunu başkası yapıyormuşçasına iftira atan bir dergi karikatürü.

O kadar alıştılar ki kendi yaptıklarını başkalarına atmaya hırsızlık yaparken ev sahibine hırsız diyen tipler bunlar işte.
Benim bundan anladığım chp ve ekrem başkan pkk lehine hiçbir şey yapmamış.