bugün

kahvelisini; evimin kadını aşiretimin prensesi yapabileceğim missbon'u adını kendine nick yapmış yazardır. bi de doğum günüymüş kutlu ola.
rakipsiz bonboondur kendisi.
nice yıllara dediğim yazar. dedim valla da billa da dedim.
iyi ki doğdun lan.
dogum gununde bekledigi hediyeyi almasi durumunda dunyanin en mutlu insani olacak yazar.
doğum güncüğü kutlu mutlu olsun yazarıdır. *
doğum günü kutlu olsun biraz daha pozitif olsun.
başımda kukuleta şapkam, ağzımda kaynana diliyle doğum gününü kutladığım yazar. ayrıca doğum gününün şerefine karşısında makarina dansı yapmak istiyorum, sayın seyirciler. nice yıllara. *
doğum günü kutlu olası yazar. * *
nedense hiç şaşırmayan yazar. (bkz: swt)
erkek milletine ayar verdiğini düşünen yazar. dağıtmıştır birde ortalığı.
geçmiş doğum günü kutlu olsun yazarı.
rakibi olmayan bonbon.
(bkz: yenir ki bu)
güzel bir nescafenin ardındansa karamelli, sadeyse kahveli. *
sözlüğün açık ara en güzel hatunu. takibindeyiz efendim.
bir oyuncak kale yapalım .
kara kara ....
kale yaparız .

anladın sen onu.
sohbetiyle, neşesiyle, insanın içini açan kahkahasıyla mıknatıs gibi bir insan. konuşmayı pek bi sever. ama onunla konuşmak da ayrı bir zevktir, insanı o an içinde bulunduğu moddan çıkarıp huzura da sevk edebilir agresyona da. güzeldir fakat kibirli değildir, kıvrak bir beli var mı bilemem ama kıvrak bir zekası olduğu aşikar, yazdıkları ile sandalyeden düşmeye bile neden olabilir kimi zaman. ayrıca prensip sahibidir kendileri, aramazlar aranırlar. *

henüz tanışalı kısa bir süre olmasına rağmen yıllardır tanıyormuşum gibi hissettiren, yokluğu hemen fark edilen, varlığıyla dünyama renk katan, beni keklese de ona kızamadığım karamelli şeker yazar.
tereyağlı olanı ile beni kendisine müptela eden şeker.
kumral kızların hemen özümseyip, kendilerine yakıştırdıkları şeker adı.
kısa bir sohbetimiz oldu. iyidir,hoştur.
classic olanı bağımlılık yapar ve ardınndan diş çürümesi..

Dikkat edilmelidir.
görsel
görsel
şu aralar canımın çektiği eskinin kaliteli şekerlemesi. özellikle kahveli olanı baya etkiliydi.