1. 1.
  Airbnb gibi birçok alternatif konaklama platformlarıyla birlikte çalışıyorlar. Ama Missafir’in formatı biraz farklı. Eğer evinizden uzun süre (2-3 ay) uzak kalacaksanız evinizi Missafir alıyor ve dünyanın en popüler sitelerinde (Airbnb,booking.com, tripadvisor vs) size kiracı bulup evinizi otel gibi işletiyorlar. Bir kiracınız olmuyor, çok kiracından çok para kazanıyorsunuz, şeklinde bir planlamaları var. Güvenlik ve kazanç garantisi veriyolar. Evin her şeyi ile onlar ilgileniyor, siz tüm yönetimi onlara verip, keyfinize bakıyorsunuz diye iddaları var. Airbnb'yi araştıran ve yurtdışı seyahatlerimde kullanan biri olarak şunu söylebilirim ki güvenilir ve kaliteli, düzgün uygulanabilirse harika olur.

  aha da linki burda belki işinize yarayabilir.
  ... hodri baykam
 2. 2.
  Biraz inceleme fırsatı buldum. yerli bir platform. Ülkede bu tür genç girişimcilerin desteklenmesi gerektiğini düşünenlerdenim. Bu gibi girişimcilik örnekleri diğer insanları motive ediyor.
  Airbnb, booking gibi ünlü sitelerle ortak çalışmaları da adamların heveslerinin öyle gelip geçici olmadığını da hissetiriyor karşı tarafa.
  Kurucularından olan mehmet yüksel ve polonyalı arkadaşı aleksandra da gayet tecrübeli biri galiba. Cv'sinde birleşmiş milletlerde staj yapma falan var.
  Umarım yolları alabildiğine açık olur. Ve marka olma yolunda diledikleri seviyeye ulaşırlar.
  ... semiryan dimyat