bugün

Minyon erkek tespitidir. Hakli adam da kendine gore tabi.
duvardan duvara vurulabiliteleri daha iyi olduğu için her cüssede erkek tarafından tercih edilen kız tipi.
Kesinlikle doğru bir öenermedir.

Dünya da onlardan daha sevimli bir varlık yoktur. (Karen Gillan hariç)

Hele bir de saçları kısaysa... Başka söze gerek yok.
Minyon olup tatlı olmayanı da vardır. Yanimda telefon melodisi rafet el roman. iETT hattında.
tatlı olmayan minyon bir kızın, genelleme yaparak kendini arada kaynatma çabasıdır.
Doğru olandır. Tatlıdırlar genel olarak ama genel olarak güzel değillerdir. He birde tabi o kısacık boylarıyla sanki oyun parkına götürüyormuş hissi yaratır insanı yanınızdayken.

170 iyidir iyi en az.
Gotu yere yakındırlar, aldatma orani %96,98.
Curutulebilecek gorustur. Bazisi benim gibi at suratli olur.
Yanaklari sikilasidir.
(bkz: gottenbacakli)
Doğrudur. Hem çekici hem tatlı olmayı başarırlar.
alakası yoktur.
gerçek olan şu ki geneli kaşardır. Hem götü yere yakından olandan korkucaksın.
Bir arkadaşımın bana " kanka sen anca tatlı olabilirsin, güzel olamazsın" sözünü hatırlatmıştır.
Boyları maksimum 1.57 kiloları ise mak. 50 olduklarında yanakları sıkılısa ve alıp parka goturme kıvamında tatlı oluyorlar.

(bkz: Jenna Louise Coleman)
bu kızlar daha atarlıdır. minyonları evde zor tutuyorum demişti mesela başbakan. öyledir. popoları yere yakından korkacaksın demişlerdir ve doğrudur. minyonlar virajları da daha rahat alır yol tutuşları daha sağlamdır. savrulmazlar.
Götü yere yakın olandan korkacaksın demişler.
minyon, çok tatlı ve güzel bir yüz, 1.73 boy, incecik, çıtkırıldım bir vücut, insana mutluluk veren bi' kumrallık.

çok doğru. *
evet minyonum,salak bir tatlılığımız var *
Daha tatlı, daha hoş, daha neşeli..
Yaşadığını hissettirirler.

Tabi gotu yere yakın çirkef kızları kastetmiyorum.
Tatlı, hoş, neşeli, biraz safça, beyaz tenli minyon kızlar..

Kız dediğin Max 167 olacak.
Ne öyle tramessi gibi.
Bazen benim de gözüme daha tatlı geliyorlar bir kadın olarak. Sarılırken falan onları sarınca kendimi erkek gibi hissetmeme neden oluyolar ama.