1. .
  nhl batı konferansı kuzeybatı grubundaki takımlardan bir tanesi. her sene bir adım geriye gitmeleri insanın canını sıkıyor.
  ... dick advocaat
 2. .
  hücum hattında emektar andrew brunette, geçen senenin sürpriz isimlerinden giullaume latendresse, rötasyon adamı eric nystrom, takımın yıldızı konumuna gelen mikko koivu, yeni transfer matt cullen, müzmin sakat pierre-marc bouchard, yine rotasyon adamı kyle brodziak, istikrarlı antti miettinen, geçen sene marian gaborik'in yerine gelen ve beklenilenin çok çok altında kalan, yine de bu sene kendine gelmesi beklenen martin havlat, cal clutterbuck, chuck kobasew ve defansta sağlam kaldığı taktirde brent burns ve marek zidlicky gibi kalitelerini kanıtlamış iki oyuncu, kalede niklas backstrom ile bu sene play-off neden olmasın diyoruz.

  ha yine de zamanında gaborik-rolston-demitra üçlüsüyle bile play-off ilk turunda elenmişti bu takım. yine de allah'Tan ümit kesilmez. defansa yapılacak bir takviye her şeyi daha pozitif hale getirebilir.
  ... dick advocaat
 3. .
  sezonun açılış maçında carolina hurricanes'a evlerinde 4-3 yenilip bir de deplasmanda shoot-out'lar sonucunda yenildiler. lan siz ne salak adamlarsınız?
  ... dick advocaat
 4. .
  7 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 2 de uzatma mağlubiyeti ile 16 puan topladılar ve konferansta 8. sıradalar. ağlamak istiyorum, play-off potasınadayız. bitirin lan ligi erkenden, razıyım ben 8 den girip los angeles kings ile eşleşmeye. nasip olmaz bu tablo bir daha. ss bile çektim. torunlarıma "bakın play-off potasında olduğumuz dönemler de oldu" diye göstereceğim yıllar yıllar sonra.
  ... dick advocaat
 5. .
  üst üste alınan mağlubiyetler ile play-off trenini kaçırmak üzereler. 40 dakika sonra sahalarında toronto maple leafs i yenmekten başka çareleri yok.
  ... dick advocaat
 6. .
  üst üste mağlubiyetler alıyorlardı ki imdatlarına her zamanki gibi edmonton oilers yetişti. yine de playoff ümitleri kalmadı.
  ... dick advocaat
 7. .
  defans hattı cayır cayır kötü sinyaller verirken piyasadaki adamlarla kontrat yapmayıp, arta kalanlardan jordan hendry'yi kampa davet etmişler. bir sezonda oynadığı en yüksek maç sayısı 43 olan adamı çağırmışlar çağıra çağıra. allah'ım..
  ... dick advocaat
 8. .
  hazırlık maçlarında takımın bütün skor ve asist yükünü zidlick, koivu, setoguchi ve heatley sırtlamış vaziyette. kadro çok kısıtlı, her maç sürpriz oyuncular ile mucize arayacaklar böyle giderse.
  ... dick advocaat
 9. .
  2000 yılında kurulmuş buz hokeyi takımı.
  ... liquidsoup
 10. .
  edmonton deplasmanında, bitime 0.5 saniye kala dany heatley reyisin yoktan var ettiği, hiç açısı yokken "lan süre doluyor, vurayım da belki kaleci yumurtlar" diyerek çektiği şutun gol olmasıyla maçı uzatmalara götürüp, belanger puck'ı direğe nişanlayınca shootout lar sonucunda 2 puanı cebine koyan takım.
  batı turnesi fikstürü çok zorlayıcı, zaten internette adımız 4 maçta paniğe kapılıp playoff yapamayacağız diye ağlayan takıma çıktı, kör topal ilerleyecekler muhtemelen.
  1 ... dick advocaat