bugün

raybanın artık sıradan ve bayağılaşmasıyla bu konsepte uygun olarak pradayı tercih edeceğim olay.
(bkz: otobüsün olayim)
çin malı iphone, çakma vakko çanta ve 15-20 tl'lik rayban etiketli gözlüklü olması muhtemel kızın yaptığı eylemdir.
(bkz: teker teker gelin lan)
zenginlik bazen, halkın arasına karışmaktır.
ferrarinin arıza yapması sebebiyle mecburi gereksinimdir.
hepsi çakmadır. orjinal olamayacak durum.
benzin veya mazottan ucuzdur. sonuçta 500 liralık rayban gözlüğü ömür boyu takabilirsin belki ama 500 liralık benzin ile aynı istikrar söz konusu değildir.
garip bir karşılaştırmadır. marka delisi, marka ya sahip olan diğerlerinden daha üstündür, diye düşünen birtakım şahısların düşüncesidir. başlık "olgun" bi başlık diil. i phone başka işe çanta başka işe gözlük başka işe yarar. e haliyle dolmuş da baska işe yarar. bu bahsedilen aksesuarla dolmuşa binilir. hiç de anormal bir durum değildir. aksesuar ın adamı daha iyi bir adam yapıyor olması görüşü, içsel olgunluğa ulaşmamış şahısların görüşüdür. bu türden bir görüş "adamlığın kalitesini" anlayamamışların görüşüdür. adam olamayanın gösterebileceği şey gözlüğüdür, aklı fikri, düşüncesi diil.
çanta olarak benetton geçerliyse karşı cinsten kişiler de mevcuttur bu binme eylemini gerçekleştiren.
Araba kullanmak istanbul trafiğinde zul geliyordur. Her akşam yorgunluktan taksiye bindiğinden, sabahları tasarruf amaçlı minibüse biniyor olabilir.
iphone ,vakko çantan, rayban gözlüklerin var. havan kime? selam aynı minibüsteyiz. *
Hırsızlığa uğrayabilecek olan insandır.
ray-ban 400 tl
vakko çanta 500 tl
iphone 4 1500 tl

topla

2400 tl.

89 defolu şahin 3000 tl.

demek ki çok normal minübüse binmesi.

iğrenç bir özet: bokun kalınlığı, yediklerinin çokluğundan değildir.
bindiği minibüs gmc marka ise sorun teşkil etmez.
rayban kısmında kaybeden kızdır.
(bkz: ray ban)
belki arabası vardır ama trafiğin yoğun olduğu merkezi bir yere arabayla gidip park sorunu yaşamak istemiyordur. toplum bilinci gelişmiştir kıro gibi 2 adımlık yola arabayla gitmiyordur en azından.
parayı ilk olarak arabaya harcamayan insandır.
iphone: çin çakması 250 tl
vakko: salı pazarında 25 tl
ray ban: milyoncuda 30 tl

minibüs bile pahalı olm. otobüste tam parası bile minibüsten daha ucuz.
kro nereden bilsin o markaları.
ücret olarak 200 tl uzatmakla devam edebilecek olay.ardından şöförde o parayı bozacak kadar para yoktur.işin içinden çıkılmaz bir hal alınır.şöförde gönüllü demez ki "abla önemli değil.sonra verirsin." hatta hiç demez.haklı da tabi.kadının bir üstündeki elbiselere bak aksesuarlara bak.ondan sonra "önemli değil abla" de.kadın da demez ki üstü kalsın.nolur en azından bir büfe önünde durulup para bozdurulur.herşey normal bir şekilde devam eder.
şöförden sonra minibüsteki yolcular gözüyle bakılırsa olaya minibüste varsa liseli kızlar kadının dış giyimine dikkat ederler.liseli erkekler ise iç giyimini hayal ederler.yaşlı teyzeler bir "tövbe estafurullah" çeker.üniversiteli bir erkek varsa "ben seni umursamıyorum" havasında pencereden dışarı doğru bakar.ama ara sıra bakıyor mu bu tarafa diye kadını keser.sonra kadın iner.hiçbir şey olmamış gibi hayat devam eder.
çevreci olmaktır.
(bkz: toplu taşıma)
(bkz: karbon salınımı)
Aynı minibüse biniyoruz p*ç, artistliğin kime ?
çanta - kapalı çarşıdan alma
iphone - doğubank
rayban gözlük - pazardan.
sıradan bir durumdur.

o değil de bizim halkta, içlerindeki varlık düşmanlığı kadar Allah korkusu olsa, play off oynamadan cenneti garantilemişti herkes.

bütün benzer konularda bakıyorsun ki kin kusmuş insanlar. kimisi kime hava yapıyorsun lan? al işte sen de bu minibüstesin gibisinden konuşurmuş meğer içinden, ki o tipin böyle bir meydan okuma isteği olduğunu sanmıyorum.

kimisi de hepten ayırmış insanları, onlara göre bir insan ya zengindir, o kişi ki asla toplu taşıma kullanmaz, yemeklerini en lüks yerlerde yer, haftasonu sortie'ye gider en aşağı.. Fakir olan da asla zenginin yaptıklarını yapamaz. kast sistemi var, bunlar kendi aralarında karışamıyor. haa kaliteli markalardan giyiniyorsa minibüse binemez, binerse üstündekiler çakmadır.. gerçekten ürkütücü bir aptallığı var insanların.

ray ban, çanta vakko değil ama gömlek, hatta takım vakko, iphone 5 ile ben de bindim minibüse? hatta benzer bir kombinasyon ile yarın önce minibüs sonra vapur sonra tramvay'a binip akşam yine aynı kombinasyonla döneceğim. üstelik güzel bir arabam da var.

almadı dimi kafanız?

almaz.

işte o yüzden hiçbir zaman bunları elde edemeyip, edenlerden nefret edeceksin benim aptal kardeşim.
şoföre 200lük banknot uzatmayı gerektirir.