bugün

karşısında hoslandı cocuk olursa dürbünle baksa gene sesını cıkarmaz
kızlar genel olarak 10 gordu erkekten en fazla 2 tanesını begenıp yakısıklı buldu dıgerlerınden hoslanmadı ıcın sen ona bakarsan abazasın adres sorarsan abazasın otobuste yanına oturursan abazasın ama o 2 erkek bunları yaparsa saçıyla basıyla oynar oda cocugu kesmeye suzmeye baslar arada gulumser ve tanısmak ıster
kızları hala cozemedınızmı sözluk sızde adam olmazsınız.
olum,yavrum,evladım her şeyin bir usulu adabı vardır.bakmaktan bakmaya fark vardır.
oyle ağzından salyalar akıtarak tecavüz edecekmiş gibi sürekli bakmakla çaktırmadan gözünün ucuyla rahatsız etmeden ara ara bakmak başka bir şey.
efendi olun.
bence şort giyen kadınlar bacağıma bakarlar mı bakmazlar mı diye düşünmüyordur sadece o gün onu giymek istediği için giyiyordur. 2017 yılında artık bu gerici düşünceleri atmamız lazım.
mantık hususunda diplerde gezen, hayalperest avrattır. neticede açtığı için muhakkak oraya bakılacaktır.
Bacaklarını açtı diye bana bakın mı demek istiyor? Nasıl geri kafalı insanlarsınız. Gerçekten arabistana gitmenizi o kadar istiyorum ki.
trollük yapayım ama bana eksi vermesinler diye düşünen insan(şüpheli)la aynıdır.
Ne gülden olur ne yardan kızıdır. Üzmeyin.
görsel
Dapdar taytı rahat oluyor bahanesiyle gotume baksınlar diye giyen kızla aynıdır.

O gote bakılacak.
Hep dikkat çekmek bunlar.
he canım öyle olur.
Aslında bakılması için giymektedir. Ayak yapmasın şimdi. Hadi eyv.
Ağır ahmak olan varoş bir Embesildir. Sen onu Giyiyorsan italyan Erkeği de Bakar ingiliz Erkeği de bakar ingiliz erkeği de Sen giydiğin şorttan Kısa Aklınla Bunu Yargılayamazsın ! Yalnız Bu kızımız Bu şortu giydiği için Sözlü veya Fiziki Tacize Uğrarsa işte bunu yapan En büyük şerefsiz olur !
göz benim kirpik benim bakarım ulan! ben çok bakıyorum hatta metro da yanımdaki kızın bile bakıyorum onlarda baktığımı biliyor daha biri ne bakıyosun filan demedi. hatta yine gidiyoruz bi seferinde bir tane cıbır topuklu sandalet giymiş cıbırın ayaklarda on numara karşıma oturdu yavaş yavaş süzüyorum ayağına bakıldığını anladı ama istifini bozmadı hatta daha da özenle oturduğu yerden ayaklarını sağa sola uzattı bide kesiştik baya bi. tabi yakışıklı olduğumdan sapıklık olarak değil de flört olarak geliyor bu kızlara ama şekilsiz biri baksa kız rahatsız olur kesin. ya da şehirden şehire değişir benim şehrimde özgüvensiz kız yok giyiyorsa vücudu dik giyiyor öyle köyden indim şehire gibi baş yerde sürekli orasını burasını çekiştirmiyor.

neyse yahu bakın işte abartmadan süzün flörtleşin iyidir böyle şeyler ama kızın yanında sevgilisi varsa bakmayın şerefsizliğe girer.
niye bakmayalım bakıyoruz. mesela tayt giyeni arkadaş görüyorsam kalçalarının analizini çıkartıyorum, önden görürsem sormayın gitsin.
bakmayacaksınız lafı biraz komik olmuş isteyen istediğine bakar ama tecavüz edemez orada bir anlaşalım. hiçbir kadın da mini şort giyip bacaklarıma bakmasınlar demez.
Yok öyle bişey, unut onu diye gerçekleri anlatmak gerekli olan kızdır.
Dünyanın neresinde olursanız olun, mini şort giyerseniz, hunharca kadraja girersiniz.
Tabii bakış var, bakış var...
Hayvanlaşarak, tacizkar bakışlarla irite eden denyoların canı cehenneme!
Lakin bakıp geçen için yapacak birşey yoktur zaten mini şortu giyen kadının da, bunlara lafı yoktur!
Hayvanlaşmayın yeter!
Orospudur.
O kucucuk beyinlerinizle daha yasamayi bile zar zor ogrenebilmesken baskasinin davranislarina kendinizce anlamlar cikarmaya calismayin lutfen!
Tamamen penisiyle dusunen eril dusuncelerinizide alip en kisa zamanda gebermenizi diliyorum suan. Zira yaz geldi tabi ki sort giyinecegiz. Hem de istedigimizi boyda istedigimiz şekilde ve bu sizin bakmaniz icin giyindigimiz anlamina gelmiyor kucuk beyinli insanciklar. Hava sicak ve bu sıcaklarda sort giyinmek cok rahat bir sey. Sen penisinle düşünüp okuz gibi bakarsanda tabi ki agzinin payini alirsin hatta insallah agiz burun dagilir, geberip gidersiniz.
meali sudur: "Bakin ama, hayvan gibi bakmayin"

Yoksa kimse bakilmamasini istedigi seyi gostermeye kalkmaz.
(bkz: uludağ sözlük ün dev bir taksi durağı olması)
Kizin de dusundugunun onemi yok, mini sort giyer ya da giymez bu kisinin bilecegi is. Bu durumda diger kisilere dusen bu kisinin hak ve ozgurluklerine saygi duymak ve hic bir sekilde sozle ve ya beklenti ile taciz etmemesidir.
Herkesin mini şort giydiği takdirde kimsenin kimseye bakmayacağını bilen kızdır. Çelişki yaşamıyor yani. Anormal olan sizsiniz.
Laikliği tam olarak yansıtamayan kızdır.
bacak herkesde var asıl bakılan yer dekoltedir yanlış bilgi.