bugün

kıllarının doğal kürk görevi görmesinden dolayı hiç bir tarafı görünmeyen, dıştan bakıldığında kürk giymiş gibi duran kızdır.
dövlet ona bokmadiği için giyim tarzını modaya uydurmuş olması yüksek ihtimalli kız tipi.
moderni tarif ederken mini etekli tangalı diye bahsetmek buna ironi eklemek için de hakkariyi karıştırmak gibi bir hatayla tarif edilmiş kız modeli.
gece vakti mide fesatı yaratan durum.
kendimi; o nasıl oluyo demekten alıkoyamadığım, bari bi resmini koyaydınız diye söylendiğim durum.
kabilece göçtükleri izmir'de yaşıyordur.
(bkz: mini etekli ve tangali olmanin modernlik ölçütü sayildiği hakkari)
Kimseyi ilgilendirmeyen kizdir.
Artik cekin o ellerinizi de, agzinizi da kadinlarin uzerinden.
Kıllardan göremezsiniz boşuna heveslenmeyin *
ırkçılık, cinsiyetçilik ve insan onuruna hakaretin rahatça yapılabildiği canımız sözlüğümüzün ayrı ayrı başlıklar yerine tek başlıkta toplanıp kombo yapılmış bir diğer başlığı. hayır yani burada yazanlardan bazılarını tanıyorum. hem de inanmayacaksınız belki ama bunlardan bazıları kadın. tek farkları tam emin değilim ama vucutlarında daha az kıl olması, ve ankara'nın batısında dünyaya gelmeleri. hani kendileri de kadın değilmiş gibi. böyle bir başlığa yazıyorlar.

google'da şöyle bir araştırma yaptım. hakkari kızı yazdım. çekicilikte çığır açmış hatunlar da var. hani çoğunuzdan da çekici. bir çoğunuzun dibi düşecek kadar da güzeller.

görsel

yani anlayacağınız.

görsel
cinsel olarak yorgundur.
zincirleme isim tamlamasına örnek olmuş kızdır, asıl konuya hiç girmiyorum.
ankara'da okuyup, yaşamaktadır.
kultur karmasasi yasamis kizdir. kendi benliginden uzak diyarlarda yasam mucadelesi vermektedir lakin kendine bakimi ve bu uguarda verdigi ugraslar takdire sayandir.
bir chpli hakkarili laikçi teyze değildir.