bugün

Her mini etek giyene ağzının suyu akarak bakan türk ve kürt erkek populasyonundan dolayı öyle zanneden kızdır.
üç türlü türk kızı vardır. sürekli özgüvenli olan. özgüveni bir inip bir yükselen (sağına soluna belli olmayan ) birde tamamen özgüvensiz olanlar..

bizim korkmamız gereken kategori inişli çıkışlı özgüvendir. şimdi özgüvende istikrar sağlayan a kategorisi zaten özgüvenlidir mini etek giysede özgüvenlidir. anasının köyünde şalvar giysede özgüvenlidir bu tür insanlar hayatın her yerinde kendine güvendikleri için yaptıkları giydikleri şey yapmacık durmaz bu tür insanların özgüvenli olduğunu hemen anlayabilirsiniz. c kategorisine bakıyoruz tamamen özgüvensiz olanlar bunlar en zararsız türlerdir. anası gel kızım üstüne başına düzgün bi şeyler alalım dediğinde istemez geri çevirirler. sağda solda sessiz edasız öyle gezinirler. soğukturlar ama kezbanlıkları kendilerinedir. evet en can alıcı noktaya geliyoruz b kategorisi özgüveni bir şeylere bağlıdır. atıyorum makyajsız kompekse girer, sadece kendini iyi hissettiği zamanlar dışarı çıkar bir gün güleryüzlü olur diğer gün asık surat sağlarına sollarına belli olmaz. işte bu tür kızlar mini etek, dar jean vs giydiklerinde tam özgüvenli olamazlar sürekli kendilerini kapama üzerine bir savunma refleksi geliştirmişlerdir. o yüzden sağda solda eteklerini çekiştirirler . bakılmasından rahatsız olurlar. o seksi olmak için giymiştir onu fakat öyle bir algıyla bakılmasından da rahatsızlık duyar. bazen kendini gerçekten kraliçe zanneder uff herkeste beni sikmek istiyor diye gerçekten düşünebilir. herkesin onu izlediğini onu hayal ettiğini sanır. tanışmak istediğinizde tersleyen tipler de genelde bu kategoriye sahip kızlar arasından çıkar. bunlardan uzak durunuz. biri size temas ettiyse kaçın hatta sis bombası atın daha etkili olur...
Biri onlara löpür löpür bacak yağlarının tiksinti uyandırdığını söylemeli. Dövüş kulübü kurup sabun yapacam yakında bacak yağından.
(bkz: erkek bacağı kız bacağından daha seksidir)
sadece sanacaktır. o tiple zor. evet.
Çarpık bacaklı, paytak ya da ne aşırı kalın ne aşırı ince bacaklı değilse evet seksidir.
metrobüs görmüş şebek gibi kendisine bakan türk erkeklerini görünce, seksi olduğuna kesin kanaat getiren kızdır.

bunlarda bir alem efendim.
sokakta gördüğü kızların dizkapaktan aşağısına bakıp, ''meme bulmuş küçük maymunlar'' gibi sevinen erkeklerin varlığı bilinen bir gerçek.
o yüzden böyle şeylere gerek yok mayklar.
Kendince haklı olma durumudur. Seksi görünmek için başka çaresinin kalmaması durumudur. Bence çoğu kızda işe yarayan bir durumdur.Eskiden hep mini etek vardı taki tayt çıkana kadar. Tayt çıktı mertlik bozuldu.
mide bulanmasina yardimci olacak manzara.
erkeklerin öküz gibi bakmasından mütevellit kendini podyumda yürüyor sanan türk kızıdır, karın içeri göğüs dışarı afferin kızıma.
mesele o degil yegen ,mesele kim icin giydigi?

bu benim meselem derin mesele
ezelden evele giden meselem
bu benim meselem derin mesele
ezelden evele giden meselem

Fazil sayin yaptigi muzige lafim yok ta,
soyleyin ona yavsaklik yapmasin..
bazılarına gerçekten yakışır ve seksi olur.
bazıları gerçekten sadece sanar. bazıları gerçekten seksi olur.
seksidir... otobüste hatuna zoom yapılınca direk akla sex gelir çünkü. sanırım o da o şey akla gelsin diye giymiştir o minisini. kime giyincek ayşe teyzeye mi, sidikli neclaya mı?
şişman kızdır o.*
iki adet kalın dal,

üzerinde renkli urbalar,

that' s all.
(bkz: görünen köy kılavuz istemez)
(bkz: mini eteği bir tek gevur kızları giyebilir)
(bkz: türk kızlarını beğenmeyenler erkeklerini beğensin)
(bkz: yerim onu ben)
bacakları güzelse evet.
süper mini giymelidir, ozaman seksi olabilir. hatta tecavüz bile yaşaya bilir.
(bkz: mini etek giyince kendisini modern sanan kız)
ensesi kıllıdır.
bacakları güzel değilse, hiçbir şeydir.

önemli olan o eteği giymek değil, o eteği giydiğinde sergilediklerindir.
(bkz: her konuya bir hikayesi olan insan)
yanlış önermedir. o kız sanmaz! asıl erkek mini etekli kızı seksi sanır, kızlarda bunu bilir ve giyer. erkeklerin aklına eroru verir böyle yularsız kişnek atlar gibi kenter yaptırır erkek sürüsüne.