bugün

Kime koydugu anlasilmayan yazar.
bak kendini güzel zannetme demiyorum hobi olarak gene zannet ama değilsin.
Az daha şop yapsan ben sanacaktım vallahi.

Bir şop.
biri istesin la şunu. evde çürüdü foto çektirmekten.
Paradise açtı sandım lan .s

Dengemi sasirttiniz yeminle ya.
O değil de, buna artı oy veren yavşakları merak ediyorum ben.

Nasıl bir yokluk bu arkadaş?
korktum gece gece aniden karşıma çıktı kırmızı gözleriyle adeta üç harfli varlıklar gibiydi. ben felak nas okumaya gidiyorum arkadaşlar korkmayın sözlüğede üflerim.
bir yazar.
Takdiri hakeden bir yazar. Ben olsam gecenin onunda gozume o eyelineri cekmeye usenirim.
beyler bir el atın mavi kapak toplayalım da şu kıza gerçeği gösteren gözlük alalım.
Bu mu prens. Muavin niyazi. Repligini akillara getirmistir.
kibar kibar konuşmak varken neden böyle konuşmalar yaptığını çözemediğim 1 yazar.
(bkz: feyk)
şahsen ben 39 yaşındayım ve şu koyduğu fotograftan daha güzelim. protest sanayici bunu beğenmedi...
memelerinin hakkı yenen yazar. tip olarak sokakta gördüğümüz 10 kızın 8 i bundan güzel olsa da itiraf edelim iyi meme var. bu karakter ve namusla gelecekte ki mesleğinde ise bu memeler kendisine çok kazandıracaktır.
Kabul edelim kız güzel lakin feyk.
Bu ne ağız bozukluğu, utan bence.

Ayrıca suratına az efekt daha vursaydın yok olacaktın haberin olsun.
güzel değilsin bacı, sadece seksisin... güzellik daha başka bir kavram sen anlayamassın onu dedirtir.
baco 10 gün çaylak yedik giremedik süzülmüşsün lan bu ne hal.titre ve kendine gel.
buralarda harcanan kız. git bir ajansa filan kaydol burada fotoğraf paylaşarak nereye kadar.
dize kadar sarkmış memelerle fitness antrenörü ?
Temsili değil

görsel
rezil. ben demiyorum, karman öyle diyor.
darth vader'a biat eden, darth vader cemaatine kaydolan yazardır.

görsel
Tövbe estağfurullah kafa sonradan mı eklenmiş lan.
Acayip yazar. Evet.
(bkz: allah Hidayet versin)