bugün

bel kemiğini fenerbahçeden, kanatlarını galatasaraydan çükünü trabzonspordan olusturursan zevksiz bir maç izlersin.
türkiye milli takımı adı üstünde, burada bir fenerbahçe li olarak arda gol attığında deli gibi sevinmişimdir. yani takımı bir bütün olarak indirgemek lazım. yok o fener li bu galatasay lı diye değil. bu tutum yanlıştır.
geçmiş yıllarda galatasaraydan kuruluyordu neredeyse tamamı..
o zamanlar kıskanıyorduk şimdi..

not: fenerbahçeliyim ama objektifim.
sakat olmasa eğer emre'yi de bu listeye dahil edebiliriz ayrıca mehmet topuz'un da ilk 11 de olması gerektiği ortada. diğer mehmet servest vuruşları kullanmaktan başka bir iş yapmadı.
çok özledik be sözlük....

http://www.aslantaraftar....11/03/uefa-kadrosu-gs.jpg

http://www.yeniresim.com/img2988.htm
lütfen kulüpçülük yapmayın şu milli maçlardan. nefret ediyorum kulüpçülük yapanlardan. evet sana diyorum. sana sana hepinize be! iğrenç pislik yaratıklarsınız onlar sizden kalem bekliyor kitap bekliyor!1

edit: tabii ki kadroda hiç oyuncusu olmayan beşiktaş taraftayım. kulüpçülük yapmayın yaa.
milli takıma en çok futbolcunun galatasaray dan alındığını bilmeyen çubukluların sıçtığı tespittir.
merhaba ben sözlük yazarıyım, boş zamanlarda tespit sıçıyorum. bu da son eserim.

edit: da ayrı *
tek sebebi vardır. (bkz: oğuz çetin)
bir dönem galatasaray'ın oluşturduğu kemik.
galatasaray'ın 11.sırada olmasına rağmen fenerbahçe'den daha fazla sayıda futbolcu göndermesini gözardı etmememiz gerektiğinden yanlış tespittir.zaten arda'da sizde değil mi?:)
(bkz: at yalanı öpeyim inanı)
Bunun nedenini merak edenler süper lig puan durumuna bi baksınlar derim. Anlarlar o zaman.
belkemiği fenerse eli kolu galatasaraydır.
(bkz: fenerbahçenin belkemiğini yabancıların oluşturması)
ilk 11 de 3 galatasaraylı 2 fenerli vardı tüm kadroda 5 fenerli ki ikisi kaleci 6 galatasaraylı vardı sanırım bir tespit komedisi var ortada bi de maalesef denmiş ki olaya dram da katılmış tam türk işi.
bir fenerbahçeli olarak saçma bulduğum tespittir.
adı üstünde, milli takım bu. en fazla yarar sağlayacak futbolcular alınır kadroya. bu kadroyu beğenenler olur beğenmeyenler olur, orası her zaman bir tartışma konusudur.
ama işi bu noktaya getirmemek gerekir. yok o takımdan alınmış yok o takımdan alınmamış.
o zaman cenk tosun gaziantepspordan çağrıldı diye gaziantep büyükşehir belediyespor taraftarının isyan etmesi lazım.
saçmalamadan milli takıma elimizden geldiğince destek vermek gerekir.
şu gerçeği değiştirmez;

(bkz: galatasaray iyiyse milli takım iyidir).
arda turan'ın tek başına bozduğu tespit.
ayrıca;

not: beşiktaşlıyım
önemli olan futbolcuların hangi takımdan geldiği değildir. o formayı giydikten sonra bir önemi yok. milli takımın bel kemiği de olan, kanadı da olan, beyni de olan, geçilmez duvarı da olan ve hatta ruhu da olan futbolcular türk'tür. nokta.
fenerbahçeliyim. *
bu durum karşısında oğuz çetin'den bahsedeni mi dersin, hiç beşiktaşlı olmadığından dem vuranı mı dersin?... yoksa bütün futbolcuların galatasaraylılardan oluşmasını isteyeni mi dersin? ya ilkokullusunuz ya da embesilsiniz. hepi topu 5 fenerbahçeli vardı lan kadroda. bunlardan biri de mert günok. gerçi başlığı açan arkadaş sözlüğün kaliteli bir trollü. ancak entryler... kusura bakmayın ama embesilce.
tabiki yanlış bir tespittir ama volkanın penaltı kurtarması , ikinci golün asistini semihin yapması ve golü de gökhan gönülün atmış olması böyle bir yanılgı yaratmış olabilir. bu mantıkla bakarsak golü atan, selçuğun asistiyle burak olsaydı bu sefer de belkemiğini trabzonlular oluşturacaktı sanırım. yani her şekilde saçma. çünkü kilidi açan isim arda oldu, olmasaydı kemik falan kalmazdı gol yerdik düşüncesindeyim.