bugün

neden böyle yaptın diye sorsan sorsan ''istemiyoruz ağbi, onu milli formada ve bu stadta'' diye cevap verecek olandır.
ulan peki sen milli misin,sen bu ülke için ne yaptın da bu aptallığı yapma hakkını kendinde görüyorsun.bir insan galatasarayı sevmek zorunda mı.ömrünü galatasaraya adamak zorunda mı.hele ki o insan defalarca fenerbahçeliyim dediyse.daha ne yüzsüzlük utanmazlıktır, bıraksanıza olum adamın yakasını.nasıl şirret insanlarsınız siz anlamadım gitti.
türk futboluna sms'le maç öncesi hızlı transfer tekliflerinin girmesine karşı olabilirler pekala.

zira emre fenerbahçe'ye geldikten sonra pek çok milli maçta forma giymiş ve fakat şimdiye dek böyle bir tepki almamıştır(tepki almıştır fakat böyle organize bir tepki almamıştır ya da benim şuurum biraz zayıfladı yaşlanmaya paralel).
al ıslıklayanı, vur ıslıklanana.

(bkz: annem anneni kerhanede görmüş)
adamlar hala gs'lilerin yuhaladığını sanıyor.temiz futbol isteyenler yuhluyor.emre belki maçtan önce rakip takım oyuncularına şaka amaçlı maçı satın,başkanla konuştum sizi milli takıma alacak demiştir.
gün gibi bir gerçek varsa ;

ekran başındaki milyonların özetidir, orospu çocuğu değillerdir. sadece galatasaraylı değillerdir tüm takımların taraftarları vardır aralarında.
insanların sadece bir futbolcuyu sevmedikleri için orospu çocuğu şeklinde damgalanabileceğini gösteren başlığın ta kendisidir.

ebesinin amıdır.

edit: başlıktaki küfür kaldırıldı ve küfürlü entry silindi.

bağlantı kuramayanlara.
milli takım'ı çok umursuyor havasına bürünen orospu çocuklarının zoruna gider. 'lan en azından götümü kaldırıp stada gitmişim, ister küfreder ister severim. sana ne lan dalyarak?' demesi de muhtemeldir kendisini tenkit edenlere.

edit: vay arkadaş ya; başlık değişmiş. sonra bu eleman niye yazısında orospu çocuğu diyor diye başıma ekşisinler. yok öyle yağma!
galatasaray taraftarıdır. kuyruk acısı vardır. normaldir...
http://uludagbesiktas.blo...10/10/emre-belozoglu.html

antipatik ve ahlaksız duruşundan olabilir.
bukalemun taraftar kimliğine bürünmüş, karakter özelliği göstermeyen onun bunun çocuklarıdır...
ıslıklayanların kanında hastalık vardır ve galatasaraylılardan başkası değildir. içlerine kaysı kurusu kalmıştır. anlayamadıkları şudur; emre fenerbahçeyi tercih etti! emre gs'de oynarken muhteşem bücür'dü, raket gibi sol ayağı vardı, hırçın ama forması için oynuyordu, istanbul'un maradonasıydı, sevimli bücür'dü ne değişti lan ne değişti, bu nefretin sebebi fenerbahçeyi seçmesidir. fb'ye geldi çirkef oldu, pislik oldu oysa şuan gs'de oynasaydı helal olsun kaptan olurdu.
bir beşiktaş taraftarı olarak yapanları kınadığım haraket;

milli forma için yıllarca ter dökmüş, halen daha ter dökmekte olan bir futbolcuyu ıslıklayan zihniyeti anlamak mümkün değil

norveçe attığı golle avrupa şampiyonasına gittiğimiz de bunu yapanlar o zaman havadalardı ama... bukalemunlar sizi

oturduğun yerden ıslıklamak kolay tabi kameralardan tespit edilsin spor sahalarından men edilsin bunu yapan saygısızlar.

insanların emeğine saygısızlık ayıptır be!
emre' yi sokakta görse fotoğraf çektirmek için götünü yırtacak taraftardır. yok temiz futbol isteyenlermiş falan. ne kendinizi ne de bizi kandırın. adamın fenerbahçede oynaması çok koymuş size işte. hala çıkartamamışsınız acısını.
idrak ve istişare arkadaş. nefes almak kadar... düzeltiyorum en az nefes almak kadar hayati bir yeri var insan olan için.

vay efendim emre ile ilgili hazımsızlık varmış da galatasaray'lılar ıslıklıyorlarmış.

- emre'yi hazımsız gsliler ıslıklıyor.
+ bence bu sms mevzuundan kaynaklı bir rahatsızlık. emre kaç sezondur fener'de yeni mi ıslıklamak geldi aklına adamların?
- ilk kez gs stadında resmi olmayan bir maçta oynuyor ondan.
+ yani?
- takım ceza almayacak ya hani.
+ e tamam da lig maçlarında ali sami yen stadı inliyordu "orosp. ç.cuğusun emre" diye. onu yapan adam ıslıklamaktan niye korksun ki?
- ya küfrü mü savunuyorsun bana?
+ hayır, mantığı savunuyorum ama boşver be gülüm. siz, adı şike soruşturmasına karışmış bir başkanın maskesini takacak, ne olduğunu anlamadan daha arkasında siper alacak kadar varsınız.
- kırıldım.
+ e bizahmet be yavrucum.
kişiliğiyle, hareketleriyle,sorumsuzluğuyla milli formayı hakketmediği için ıslıklanmıştır.unutmayın onu ıslıklayanlar arasında sadece gsliler yok. bu adama oynatmayı bırak kaptanlık nasıl verilir.
gereksiz taraftardır. ekran başında yüzümüzü kızartmıştır. kendi içimizde birlik olamadıktan sonra...