bugün

emin colasan in yazısına göre islamci bir derginin kapagi. alta ki anıtkabir fotoğrafını yorumlamak bile istemiyorum..
http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3889869.jpg
http://www.hurriyet.com.t...lar/7080165.asp?yazarid=5
(bkz: ulusalcıdır o dergi ulusalcı)
kıçı açıkta kalan insanoğlunun gördüğü rüyadır.
din aşırılığının ve bunu halk üzerinde yayma politikalarının başarılı olduğunun göstergesidir. sivas katliamı oyuncuları tekrar sahneye çıkacak ortamı ve olanağı bulmuştur, hayırlı olsun..
chp nin oklarinin anlamini belirten gerici isi.

--spoiler--
"Dinsizlik, Halk Dusmanligi, Fahiselik-ibnelik, Ayyaslik-Hirsizlik, Baticilik-Hayvanlik, Vatan Hainligi."
--spoiler-- *
umarım gerçek değildir. umarım hiç bir insan böyle bir şeyi aklından bile geçirmiyordur. çünkü biz onları sandığa gömeriz onlar hiç bişey gömemez.

önemli edit: buradaki yazılanları eksileyen cisimler olduğunu fark ettim. o dergiye yakın sözlüğede uzak olmayan cisimler var sanırım.
kabız olmuş bünyelerin içlerinde ki pisliği atmak için neler yaptığını gördükçe insan bir garip oluyor. zaten yaratıcılıkları ve üretikkleri şeyin nerden çıktığı da çok belli. unutulmamalıdır ki nafile çabalar nafile uğraşlar. kabızlıkta geçer en kısa zamanda umarım.
Kapağındaki, Kürtlük şuur ve ahlakı ile "Alparslan Aslan : Sezer'i de vuracaktım!!" başlıkları ile ne tür bir amaca hizmet ettiği belli olan, aynı zamanda pek değerli validelerinin de s.kişmiş olduğunu cihana haykıran dergi sahiplerinin sayıklaması. bunun akp'si, chp'si yok arkadaş. burada orospu çocuğu soslu militanlık sezilmiyor, görülüyor. ulan aslında buna da bıyık altından gülenler olacak, var biliyorum. bıyığınızın altına attırayım sizin.
ozellikle anıtkabir'li karikatürden anlaşıldığı üzere bir kesim cumhuriyetin temel ilke ve inkilaplarına kin kusmaya devam etmektedir ve hatta hızını alamayıp atatürkün manevi varlığına hakaret etmektedir.
cahil saldırısında bulunanların anlamadığı yada anlayıpda kaşıdığı bir gerçek var;
bu şekilde devam edildiği takdirde sapık herifler, birileri size oyle birşeyi gömerki hayatta çıkaramazsınız saplandığı yerden.
(bkz: postal)
bahsi geçen dergi ibda-c grubuna ait baran dergisidir.

ibda-c başlıklı konuda bu örgüt mensuplarının yeni şafak, türkiye vs. sattığı konusunda iddialı olan kelaynaklar nerdedir merak ederim.
ağzından dökülen fuhşiyatı sağa sola saçıp bulaştıran, dergi kapaklarına resim edecek adamdan nasıl bir müslüman profili çizilebilir? bu adamlar mı halkı hidayete nasıl erdirebilir? ne yazıktır ki devlet ve kolluk güçleri bu ve benzeri olaylara suskun kalmıştır. halk duyarsızlaştırılmış adeta bitkisel hayata sokulmuştur. ey tanrım! vatan uğruna ölen, bağımsızlık yolunda memleket topraklarını kanıyla sulayan onca şehit ve önderleri mustafa kemal atatürk bu kadar kötü amellere sahip olamazdı bunca kabir azabını çekmeyi hak edecek!

(bkz: yazıklar olsun)
bahsi geçen dergide akp' nin seçim zaferi neo con'cu keferelerin seçim zaferi olarak geçmiştir.

emin çölaşan duy sesimi; ne zaman olaylara nispeten tarafsız yaklaşmayı becerebileceksin? sadece bu yazıyı okuyan bir insan bu derginin akp yanlısını olduğunu düşünür, neden üstte yazan cümleyide yazına koymak gibi bir zahmette bulunmadın? zaten çölaşanın amacıda bu olsa gerek. böyle kutuplaşmalar, hainlik ithamları olmalıki çöalaşan gibiler ekmek-leş yesin.
*
dergi akp ci değildir, takiyye yapmamasından, içinden geçeni ifade etmesinden bellidir bu zaten,

fakat akp ci diyen de yoktur, tehlikeli bir yayın yapmıştır, irticaidir, gösterilen budur.

yara ve gocunma bahsi ise subjektif değerlendirmelere kalmıştır.
---bir blogdan alinti---
Ben bile, şu boktan blogda, tarafsız olmaya, hakaret etmemeye, fikir özgürlüklerine saygı duymaya çalışıyorum. Devletin denetiminde olması gereken bir dergi nasıl böyle yayın yapabilir?
---bir blogdan alinti---