bugün

bir tur şirketi.

internette çok fazla eleştiri ve şikayet yemiş. şikayetvar.com'a bakmak yeterli.

bir olumsuz yorum da benden.

iptal ettirme talebinde bulunduğumuz kapadokya turunu, hiçbir zorluk çıkarmadan iptal etmeyi kabul etmiş, 1 hafta sonra bankayı aradığımızda ise aslında iptal etmediğini öğrenmiş olduğumuz turizm.

işte bu da böyle bir anımız oldu bu şirketle. yarın da konuşacağız. yoksa gerekli yerlere başvuracağız. salak zannediyorlar herhalde bizi.
tam bir dolandırıcılık örneği bir şirket.

bugün tatil amaçlı mika tur'un sitesini gezerken bir kaç araştırma yaptım, bizim baldızlarla bari aynı otele gidelim yalnız kalmayalım dedik.
onlar 6 ay önceden rez. yaptılar gideceğimiz otele, kişi başı geceliği 120TL'ye. otel'in fotoğrafları öyle bir gösteriliyor ki sitesinde gerçekten etkileniyorsun. henüz oteli görmedik onu gelince yazacağım.
ancak dolandırıcılık asıl şimdi başlıyor,

mika tur'u otel için aradığımda 2 gecelik 2 kişi benden 1149TL talep ettiler. müşteri hizmetlerine verdiğim tepki aynen koca bir OHA oldu. antalya'daki en pahalı otelde bile fiyatlar bu şekilde değil dememe rağmen indirim yaparlar belki diye üsteledim yok dediler bende haydi selametle diyip kapattım.

sonra tav olmuştum bir kere zaten araştırmacı olduğum için tüm fiyatları araştırır karşılaştırma yapar öyle alışveriş yaparım her zaman.

gittim otelin kendisini aradım oradan bana geceliği 180TL dediler.
bende otel yetkilisine mika tur bizi kazıklıyor o halde diyip çemkirdin yani oteli az kalsın değiştiriyorduk diyip veryansın yaptım. yetkili nasıl öyle olur öyle fiyat ya diyip şaşırdı, bizim familya odalarımız o fiyat dedi, bizim öyle bir fiyatımız yok zaten dedi. ben bir görüşeyim dedim, tamam diyip kapattık.

ardından tekrar aradım 180'e kadar razıydım ancak kız anlayışlı çıktı, biraz bağlama çekip ben oteli günlüğe 100TL'ye ayarladım. zaten mantık olarak koca bir tatili günlüğü 100TL'den ayarlamak muhteşemdi. dışarı bile çıksam gidip şimdi en aşşağıya 100TL para yeriz, ee orada her şey ultra dahil + eğlence, oh mis gibi diyip hemen rezervasyonu kaptım.

diyeceğim o ki mikatur 'a güvensek gidip 1149TL verecektik, şimdi 400TL'ye 2 günlük tatili hallettik.

allah belanı versin mikatur. kim bilir kimlerin hakkını yiyip, iteledik diye seviniyorsunuzdur. sizin gibi şirketler bir an önce batmalı.

hoş otelle ilgili güzel yorumlarda bulamadım ama bakalım ben ucuza kaptım zaten, 100TL günlük hiç bir şey olacağı için açıkçası otel kötü bile olsa fazla koymaz.

tanım 2: bulaşmam dediğim firmaların başına yazdım mika tur'u. haydi hayırlısı.