bugün

zevkli insandır. şu şarkının güzelliği tartışılmaz ki: http://www.youtube.com/watch?v=lJXhxvJBeX0
kaliteden anlayan, araya parazit sokmayan insandır. müziğin ne olduğunu bilir. ne olmadığını da bilir.
benim hala umudum var diyen insandır.
yağmurlu günlerin mfö havası olduğunu bilen insandır.
Müzik kalitesinin farkını anlayabilen insandır muhtemelen eskileri sevip sahip çıkanlardandır.
tövbe edip bozan insandır.
Vallahi asabiyim ben oyle guzel gidiyorki.
Bos laf bunlar hepsi bahane alem ne kotu nede sahane.
hala kimse yazmamış çok ilginç. en asil duyguların insanıdır.
müzik keyfine varmak isteyen insanın bugün yıldız davutpaşa kampüsünde olması şarttır, kendileri bu akşam sahne almaktadırlar.
ele güne karşı yapayalnız böylede olmaz ki deyip, çiçek pazarından sarı sarı laleler alan ve güllerin içinden geçerken dilinde buselik makamında şarkılar ile sevgilisine koşan insandır. ayrıca mazereti varıdr çünkü asabidir. kafayı yemiştir galiba. peki peki anladık...
ytü de okuyorsa bu akşam bahar şenliklerinde canlı performanslarını izleyebilir.
aferim denilesi insandır.
(bkz: mazeretim var asabiyim ben)
yaşı 30'un üstündedir.
(bkz: mecburen) dir.
Şarkı sözlerindeki anlamı yakalayabilen genç ruhlu insandır.
kalitesiz bir grubu dinleyen kalitesiz bir insandır. büyük ihtimal öyledir. mfö grubunun bütün şarkıları kötü ve saçmadır. açık ve net.
Aşıktır.
tarz, müzikten anlamasa da; bu insan müzik tarzından anlıyordur.
türkiyede evrensel anlamda müzik yapan bir grubu dinlediğinin farkinda olan insandır. Bu ülkedeki en iyi sey mfö cünkü.
Güzel insandır.