1. ?.
  bazı tinerci,yankesici ve türevlerinin ölü,mezarlık,ayıp falan takmadan gerçekleştirdikleri eylem.biz yanından geçmeye tırsarız kimi zaman,bunlar üzerine çis ederler.
  -1 ... chilavert
 2. 1.
  hayvanlarin bile yapmayacagi bi istir. 5 sene once buyuk dayimin mezarinin mermer yenileme isleri icin gittigimde bi kopek gormustum, hani azip ta her yerde ayagini kaldirip isemek suretiyle yerini belirleyen cinsten.. o kopek bile mezarlarin ustune degil mezarliktaki agaclara isiyodu durmadan.. sevimli de bi herifti hani, ona "aferim ortaligin icine ettim" demistim. anlamamisti tabi.. ama bunu yapan insan olunca allah yaratti demem cakarim o ayri mesele..mezara iseyen yemek yedigi kaba da iser misafirlikte de gelen teyzelere, amcalara iser..anlamsizdir..aci...
  ... myfairbaby
 3. 2.
  Mezaradaki merhum ya da merhumenin, tam o handa hortlayıp o pisliğin çükünü başını bi koparsa diye dua edeceğim olaydır. Terbiyesizliktir.
  ... ck_06
 4. 3.
  çok fena çarpılmaya yol açacak işlem.
  1 ... allen
 5. 4.
  insanlık dışı bir hareket.
  (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  ... legend of the stranger
 6. 5.
  zorunlu bi durumda, yapılırken 'destursavur destursavur' denilmesinde fayda olan aksi taktirde çarpılmaya neden olabilecek hareket.
  ... hop tereyagli balli tarak
 7. 6.
  cami duvarına işemekten daha yüksek dereceli çarpılma gücüne sahip akılsızlık.
  ... arabaciarabayatasget