bugün

(bkz: devlet bahçeli nin fethullah gülen e verdiği ayar)
(bkz: 3 ağustos 2010 nüfus sistemi arızası)
fetu hocanın ettiği laftır. kpss sorularını çaldılar, şimdide ölmüş adamlar adına oy kullanacaklar. şimdiden buram buram şike kokuyor referandum.

http://www.zaman.com.tr/h...ullanmamak-buyuk-vebaldir

işte bu adamların gözünde; bunlar müslüman, biz değiliz. hadi be ordan sebataycılar sizi be.
zaten bu zihniyette geçen seçimlerde mezardakilere akp oyu verdirilmişti. herkes hafızasını şöyle bir yoklarsa aslında varolmayan seçmenlerin çokluğu bunu kanıtlamıştı.
lazım ki mezardaki insanlar mezarlarında ters dönsün.
imkan olsa da dirilip gelseler ve evet oyu verseler anlamında söylenmiş sözdür. iş ciddi yani. her bir oyun altın kıymeti var. savsaklanacak bir iş değil bu referandum. üstünlerin iktidarını sona erdirecek dönüm noktasındayız.
boyle bir film vardi yalniz kotu taraf yapiyordu bunu.. oylari artsin diye oluleri canlairiyorlar sonra her tarafi zombiler basiyor kotu niyetliler ya o bakimdan.. ama evet oyu icin kalkip gelecek cok sizlayan kemik vardir eminim buna.
Anası belli babası elli Fethullah denilen yeryüzünün en alçak mahlukunun türlü şeytanlıklar için söylediği söz.

(bkz: veled i zina)
yanlış hesaptan mı girmiş nolmuş anlamadım.
önceside kanaat önderi olan şimdilerde ise terör örgütü lideri fethullah gülenin referandum çağrısıdır.
meşajını aldım hocaefendi.
zaten kullanacakları için sıkıntı olmayan mevzudur. son seçimde ve öncekinde çıkmıştı ya ölmüşler bile oy kullanmış seçim listesinde varmış diye. ne olacak ki kedi trafoya girer olmadı walking dead olayı yaşanır illa bir şekilde olur yani..
tayyip düşünmüştür onu sen dert etme.
(bkz: nebbaş)
Utanmasalar ATATÜRK e bile evet verdirecekler.
kim der ki 2017 referandumda fetö hayır diyor derse iş bu cümleyle hakikat suratına çarpılmalı.

yani bu demektir ki o kişi 2010'da evet demişse fetöile işbirliği içindedir.

unutma, unutturma!

(bkz: yaptığı her referandumdan pişman olan başbakan rte)
akıllara fetö nün evet demesini getirir.
sanki kullandırtmıyorsunuz amk dedirtmiştir. mezarlıklarda bile 20 aile yaşıyor gösterip, mükerrer oy kullandırmıyorlarmış gibi hala söylüyorlar ya.
osmanlı ayağına zombieland kuran insan beyanatı. seni beni yiyorlar kardeş. yiyorlar derken mecazen demiyorum.