bugün

katıksız o çocuğunun tekidir. babası belli olmadığı için babasının bulunması ve onunla birlikte anasının içine tekrar sokulması gerekmektedir...

istanbul'da metro istasyonunda bir şahıs, 100. yıl için metroya asılan Türk bayraklarını ve Atatürk resimlerini yırttı.

https://twitter.com/yirmi...gkBQQen2CefavmBg&s=19
insanlar o kadar bozulmuş ki bakıyorum da herkes eli cebinde film izler gibi izliyor bu durumu. Yazık çok yazık bu gençliğe ulan bari yerdeki bayrakları kaldırın.
5 sene önce de çarşaflı bir kadının otobüs durağında atatürk afişini yırttığını görmüştüm. ilk gidiyordu sonra bir döndü afişi elleriyle yırttı sonra eline aldı gitti. benzerini gördüğüm için çok şaşırmadım ama yırtmaması gerekirdi.
bu şerefsizi paketleyen polisimizin eline sağlık. var mı türkiye cumhuriyeti'nde bayrak yırtmak?
Düşünsene ekmek yediğin ülkenin bayrağına, liderine düşmansın.

Daha ne kadar orusbu çocuğu olunabilir?
Bu oç türk değildir. Dinciler bile türk bayrağını yırtmaz.
Memnun değilsen çeker gidersin.
adı erhan'mış, 38 yaşındaymış. bir de bunun gibi serseri tipler millete vatan haini derler. asıl kendisi vatan haini de haberi yok. 14 tane de suç kaydı bulunmaktaymış. atatürk posterli türk bayrağını yırtmış.
o.ç. diye yazmak ne demek lan ?

açık açık orospu çocuğu yazmaya neden korkuyorsunuz ???
hadi atatürkçü olmayabilir diyeceğim de bayrağı ne demeye yırtıyor. kısasa kısas kapsamında malum yerleri yırtılsın.
böyleleri ehlileştirmek için skiş timi kurmak lazım. alacaksın saatlerce geylere ipnelere tecavüz ettireceksin.

atamıza ve bayrağımıza kalkan eller kırılsın!!!
Ye akit okurudur.