bugün

Ben buna niye bu kadar takıldım yaaa.

Gençten bir eleman, son kapının orada ayakta salçalı ekmek yiyor. Giyimi falan düzgün, fakirlikten değil yani bence. Pis pis de koktu anasını satayım.

Bu gereksiz başlık ve yorumla hayatınızdan çaldığım zaman umrumda değil çocuklar. Bir de ömrümüzden çalayım dedim.
Sanki hiç metrobüste salçalı ekmek yememiş gibi haramidere durağında indi. Allahım çıldırıcam, nasıl hayatına hiç bir şey olmamış gibi devam ediyor!
Hazır poşetten çıkardı. Bim poşedi gibi bir şeydi. Keşke tüm cesaretimi toplayıp manyak mısın oğlum sen deseydim.
Peçeteye sarılıydı.
Neyse yazmayın oğlum artık buraya modlar görmeden başlık aşağıda kaybolsun. Yanıma kar kalsın yaptığım. Yaşasın kötülük.
Metrobüstekilere nostalji yaptırmış adamdır.

Evine gidenlerin çoğu evde salça aramıstır.
Hee peceteye sariliysa o zaman hazirlikli olunmus bir durum söz konusu gün icinde yemek icin hazirlayip firsat bulamamis olanilir süpheli bi durum yok oyna devam.
bence o peceteye yapisir.
cig salca da yenir mi midem ekşidi.
Metrobüste maskesini indirdigi coronaya yakalanacak adamdır. Salcalı ekmek bir tarafına kaçtı yani.
simdi reflu olmus adamdir.acaba nerede indi.
salça mıydı kesin emin miyiz? diye sorulması gereken adam.
hayatımda hiç salça ekmek yemedim, salça tadını çiğ olarak seven bir insan olmadığım için olabilir. yemişse de acıkmıştır ne diyelim afiyet olsun.
belki sevgilisi fakirdir yapip cebine koymustur.bilemeyiz.

mesela ben metrobuse binsem cebimden icli kofte cikarip yerim.
Tuz dökeni bol olsun. Tuzsuz tadı çıkmazdı küçükken.
Ne olur böyle yerlerde bir şeyler yemeyin zaten zor duruyoruz. Bitse de insek.
Uykumdan kan ter içinde hayııır diye bağırarak uyandım. Gece rüyamda yine salçalı ekmek yiyordu. Dur dedim zalimin oğlu, yeter dedim. O kadar salça damağında yanma yapar dedim, dinlemedi, yine yedi. Sanki dünya yansa aynada saçını tarayacaktı, Öyle umarsızca, umursamazca, çılgınca yedi ekmeğini! Çıkaramıyorum aklımdan...
bugun ayni saatte metrobuse binip yine yiyor mu bakilmasi gerek.
Afiyet olsun yarasın.
Afiyet olsundur.
Yine düştü aklıma.
Yaktım sigaramı ve camdan dışarıyı izliyorum.
Acaba o da beni düşünüyor mudur?
Yok lan ben bir fark yaratmadım o anda.
Peki acaba o gün metrobüste yediği salçalı ekmeği düşünmüş müdür hiç?
Allahım lütfen o'nun için de, o an özel olsun.
Hiç bir şey yaşanmamış gibi hayatına devam etmesin.

Gizem yaratandır.
Akıl kurcalayandır.
Beyin yaktırandır!
ekmek tost ekmegi ya da kepek ekmegiyse zengindir.
bu detaylar onemli.
somun ekmekse fakirdir.
yine akillara dusen adamdir.
Yaptığının farkında mı acaba dedirten. Şuan bir fenomen ve muhtemelen haberi bile yok. Belki de farkında ama gizemli takılıyor. Bir gün çıkacak ve ben yedim ulan salçalı ekmeği diyecek belkide. Offf, her an bunu düşünüyorum, işime gücüme konsantre olamıyorum.
Beyin yaktıran, akıl karıştıran, adeta ıssız adam!
Yine düştün aklıma. Bir çılgın gibi ikili ekmeğin yarısını salçalı salçalı yiyişini unutamıyorum.

Issız gecelerde mehtaba karşı bir bira açıp, bir sigara yakma sebebim.
ikili ekmek nasil bir ekmek detay verilmesi gerek.

hayalimde canlandiramiyorum yoksa.
Ekmeğe bulaşan koronaları da yiyen memelidir.

Yine düştün aklıma, için cız etti. Neden bu kadar gizemlisin, neden? Haramidere'den başka yerlere de gittin mi? Sen benden giderken, beni hiç merak ettin mi?
güncel Önemli Başlıklar