bugün

mükemmel hizmete sahip bir firma.
bilgi almak için "444" 34 55 destek numarasını arıyorum ve: meşgul!
otobüsü alev almış:
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18600690.asp
alev alan otobüsteki yolcularına başlangıç olarak 500er TL tazminat ödemiş şirket. valizlerin değeri tespit edilip sigorta yoluyla onların tazminatı da daha sonra ödenecekmiş.
eğer otobüs firmalarını kontrol eden bir mekanizma varsa onun sorgulanmasını gerektiren firmalardandır.
canını seven binmez.
aynı koltuğu iki kişiye birden satıp, bir koltukta iki karpuz taşınmaz önermesini çürütmeye çalışan otobüs firması.
Yine otobüsü yanmış şirket. Haber bülteni her ne kadar mozaiklese de o lanet olasıca turuncu halkalı logosunu tanıyorum. Hayır haber bültenleri ne diye firma adı vermez anlamıyorum. Kardeşim verin markayı insanlar binmesin, batsın bu adiler. Şoför yokuşta bırakmış kaçmış iyi ki yokuşta bırakmış falan filan. Aynı bileti 7 (yedi) kişiye satarlar, muavinleri öküz gibidir kısacası binmeyin, bindirmeyin.
-üstat şu klimayı kapatabilir miyiz ? donduk ya hu
-olur öyle.
en büyük olacaz diye ipsiz sapsız adamları firmaya sokarsan böle olur.firmanın kendi araçlarında sorun yok ama bu adı sanı belli olmayan metro turizm adı altında kendi otobüsünü çalıştıran şahıslara adam gibi bir denetleme yapması lazım artık,gerçi bana ne ben 2 senedir binmiyorum.
otobüsün yanması ile firmanın bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum açıkcası.
bu mercedes otobüsleri yanıyor hep nedense.
hatta yıllar öncesinde yine yanmıştı ve mahkeme mercedesi suçlu bulmuştu.
ancak bunu üzerine mercedes yatırımını geri çekmekle tehdit etmiş ve mahkeme kararı bir üst mahkemede tatlıya!! bağlanmıştı.
hostlarının laubali olduğunu düşünmekteyim.

hatta o dereceki müşteriye yazabiliyorlar.

molada;

-siz mi bana kahve ısmarlarsınız şimdi yoksa ben mi size ısmarlayayım?
+hıııı???

uyurken zorla uyandırarak;

"-yolculuk sizi yordu sanırıM.üşümüş gözüküyorsunuz, battaniye getireyim isterseniz?
+???????"

istanbul otogar'da otobüsten kendini kurtarmaya çalışırken:

"-siz hep bizim şirketle yolculuk yapın, ben sizi çanakkaleye helikopterle götüreyim.
+yeter ama artık!
-sizi alacaklar değil mi buradan, kaybolmayın?
+allahım kurtar beni ya!!!"

şu yazdıklarım kelimesi kelimesine yaşandı, uydurmuyorum.

pes dedirtendir!!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.