bugün

son zamanlarda dizilerde bile görülmektedir. (bkz: kavak yelleri Aslı Zeybek)
namussuzdur falan bilmemne, beni ilgilendirmeyen kadın.

eğer para için yapmıyorsa gerçekten salaktır.
çünkü süründürülmeyen, uğruna bir çok şey feda edilen hiç bir erkek o kadına değer vermemiştir, vermeyecektir de.
yaptığı işin en başı salaklıktır. olmayacak bir aşkın peşinden koşmaktır.
o adam boşansa da "o kolay lokma"ya kendini layık görmeyecektir.
ve bu "adam" için bok gibi ortada kalmaya değmez. hiç bi zamane "adam"ı için değmez.

para için yapıyorsa, erkeğin salaklığıdır. açıklamaya lüzum yok.
ya aptaldır, ya aşıktır ya da aşk onu aptallaştırmıştır. ha para ihtiyacını gidermek için yapan ne aptaldır, ne aşık o sadece şerefsizdir. millet çatır çatır çalışıp, temizlik olsun, bulaşık olsun her türlü işi yapıp, parasını kazanırken, o hem bir yuvayı dağıtmaya hem de kendini kullandırmaya razı olmuştur.
aptaldır aşıktır ama para için yapıyorsa namus kelimesini araya sokmak zaten komiktir.
millet çalışıp temizlik olsun bulaşık olsun her türlü işi yapıp çoluğuna çocuğuna harcayacağına bu kadına yediriyorsa, bu olay kadının değil şerefsizin evladı erkeğin suçudur.
sanki kadın ceplerinden zorla çalıyor parayı. sikinize sahip olun o kadar akıllıysanız.
kendini çok zeki sanan, ahlaksız, zengin veya başarılı erkekleri(kendi geldiği sosyal çevreye göre daha üstün sayılması yeterli)kafalamak isteyen ama çoğu zaman suya götürülüp susuz getirilen kadındır. eğer suya götürüp susuz getiren taraf kendisi olursa da ilerde "senin annen bir metresti yavrum" gibi cümlelerle yaşayacağı ve toplum en azından içten içe "orospu lan bu" dyeceği için yediği herze yanına kar kalmayacak olandır aynı zamanda.
belki de seven kadindir.
(bkz: lise den beri aşığım sana tonguç)
kurnaz ve ahlaksız kadındır. elini suya sabuna karıştırmayacak, haftada 3 defa adamının altına yatacak, beleşe yaşayacaktır.
kadrolu orospudur. metres deyince aklıma nedense platine boyalı postişli saçlar, şuh bakışlar, vamp tavırlar, uzun ve ojeli tırnaklar. bir orduya yetecek kadar kullanılan kozmetik malzemesi dolu bir ev gelir. hani sokaktaki köpeği al, bu orospunun * kendine yaptığı bakımı ve makyajı yap, yemin ederim köpek daha güzel olur.
psikolojik sorunlarına şimdi girsem * sabaha kadar çıkamam. sonu bellidir;

http://www.youtube.com/watch?v=144YtxhGVYI

edit: zamanı gelince beyzbol sahasına çıkar ve fazla değil, tek vuruşla- oyun alanının dışına gönderilir. artık bir otobana mı düşer, köprü altı mı olur, arka sokak mı olur bilemiyorum. kader..

ektiğini biçeceksin..
ilginç kafası olan kadındır. bu kadar mı düşkünsün? evet.
metresinin kaç paradan gittiği merak edilmektedir.
para yemeyi sever. o parayı da ilgi duyduğu yakışıklı bir erkeğe yedirir. bu kısır döngü böylece devam eder.
bazıları imam nikahı yaparak erkekli kadınlı yırtacağını düşünür.
orospu olmasına bir adım kalmış kadındır.
çaresiz kadındır.
(bkz: coco chanel)
Fransa'da bu kadınlar mirastan hak sahibi bile olabiliyor!
bunların ekserisi yerden bitmedir. yok aşık olmuşmuş da yok çok aşıkmış da. bunlara inanmayın sadece paraya aşıktır onlar, bunlara hiç acımayın.
kafasına göre takılacaktır.
Kendisine saygisi olmayan gurursuz ve ahlaksiz kadindir. Abi kendini kullandirmak nedir ya hic mi gururunuz yok miden nasil kaldiriyor seni kullandigi gercegini.
olumlu bir şeyler yazanları eksileyenleri gerçekten anlamıyorum. gerçi anlıyorum, tipik içinde olduğumuz toplum yaklaşımı, kendi dışındakini eleştiren konu hakkında geniş düşünmeyen ama aynı şeyi kendine yapmayı hak gören yaklaşım.
Kanında geninde fahişelik, kaltaklık falan vardır... Anası da sikişiyodur muhakkak...
ülkemizde çok fazla bulunan fahişe kadın türüdür.
dert ettiğiniz şeye bak. az kullanılmış motorlara binmek herkesin hayali.