1. 1.
  david hayter'ın muhteşem sesiyle solid snake'i seslendirdiği,oynarken kendinizi bir filmin içinde zannettiğiniz oyun,playstation'un en güzel filmi denebilir,ilk oyunu 7-8 yıl önce bitirmeme rağmen son iki günümü metal gear solid için harcadım,bu sefer ilk bitirdiğim zamana göre daha iyi olan ingilizcemle konuşmalarıda takip ederek oynadım ve hayranlığım 10 kat daha arttı oyuna,zaten konami yaptımı en iyisini yapıyor,az önce izlediğim playstation 3 için hazırlanan metal gear solid 4:guns of patriots trailerı ise aklımı başımdan aldı gündüz vakti,sırf bu oyun için milyonlarca kişi playstation 3 alacak gibi geliyor bana,sony de bunun farkında ve e3 fuarında aletin tanıtımını bu oyun üzerinden yapmış...
  1 ... amaru
 2. 2.
  şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunlar arasında . hatta oyun az gelir . tam olarak bir film niteliğinde . 8 sene önceki o ilk oyunu , o kötü grafikleri günümüz oyunlarına değişmem . oyun bittiğinde çok süper bir müzik vardı . o müziğin adını bilsem indirip onu dinliyicem valla . bu baş yapıtı görmeyen oyun/film gördüm demesin bence . resmen yaşıyorsunuz . snake in sevdiği kız adını unuttum şimdi ölmüştü . kendi sevgilim ölmüş gibi hissetmiştim . ama sonra hemen bi daha bitirip kızı kurtarmıştım .
  4 ... jaymz
 3. 3.
  ingilizce öğreten oyundur aynı zamanda ayrıca bi de sniper wolf var ki...

  (bkz: hastasıyım)
  1 -1 ... chuck schuldiner
 4. 4.
  filmi tahmini olarak 2009'da çıkacak olan oyundur. Ziyan edilmesi durumunda oyunun fanları tarafından * oyuncuların ve yapım ekibinin linç edileceği ilk filmdir.
  imdb linki için: http://www.imdb.com/title/tt0808372/
  1 ... wtsnake
 5. 5.
  hideo kojima nın oyunu... büyük oyun...
  3 ... gonul diyorum akil diyorlar
 6. 6.
  (bkz: Metal Gear Solid 2)
  ... wtsnake
 7. 7.
  Iddia ediyorum bugune kadar yapilmis en iyi oyun... ve hatta (bkz: basyapit)
  Sadece baş karakterin degil kotu karakterlerin bile hikayeleri sizi derinden etkileyebilir mi?
  evet etkiler kah Sniper Wolf kah Psycho Mantis hepsinin o kadar cok sebebi vardir ki kotu olmak icin,
  iciniz acir o denli gercekcidir yani...
  4 ... hardstyleismystyle
 8. 8.
  hakkında sözlükte bu kadar az entari görünce şaşırıp kaldığım başyapıt. ya sözlükçülerin %99 u kız, ya kimse video oyunu oynamıyor ya da kimse yazmaya tenezzül etmiyor. hayır o değil üzülüyorum.
  1 -1 ... leblebi tozunun hastasiydim
 9. 9.
  Dünyanın en sofistike,en realist bir o kadar sürrealist insan beyninin yapabileceğinin neler olduğunu gösteren, oyundan ziyade hayat dersi almayı mümkün kılan bir öykü misali müthiş oyun.
  2 ... zayi
 10. 10.
  Hideo kojima başyapıtı.
  Filminin çıkmasını bir hevesele beklediğimiz oyun.
  1 ... zayi