bugün

karşılıklı olarak doğan elektrik sonucu hayli ilerleyen ilişkidir.

(bkz: bu ilişkide gelecek göremiyorum)*
seviyeli bir beraberlik. atışmayla başlayan dostluk bir nevi. sıra sıra ayar kayılan hani sözlüklerde gelenektir ya ona buna bok atmak, araştırmadan etmeden adamın pulitzeri almış olması bile reva değildir bir sözlük yazarı için. çünkü en iyi yazar kendidir. bir de sanal,tülden bir perde arkasındayasa cümleleri değme keyfine.

işte yine öyle birgün kayarken sırayla mesuta bir cengaver çıktı manipülasyon ustası. hani tarikat falan da kuracak üye numarımı şimdiden aldım. ama tom kuruzu transfer sözü var ancak öyle. neyse o cengaver montajelemanı idi. gerçi biz onu en iyi ayarcılardan sanırdık ama adam öle bir direksiyona geçti ki verdiği yönlerle adamı yumuşattı hani yüzü gibin. kimin mi mesuşun. öyle böyle değil sözlük seviyeli bir ilişkimiz var kendisiyle. ben ona mesuş derim o da bana mey.
şu an 205 ziyaretçimiz olmasına sebebiyet veren faideli ilişkidir.
not: bayadır oluyormuş. onlar benim hayranlarımmış...hepinizi seviyorum canlarımmmmm
mesut yar'ın katkısıyla eğlenceli haber programı ile tüm yazarlarıyla çığır açan uludağsözlüğün flörtüdür.. bugun de böyle bir flört bekliyoruz ve mesut yar'a programında ve yayın hayatında başarılar diliyoruz.. çünkü sen bu ekranlara yakışıyorsun..