bugün

ayrılma nedenlerinden biri.
-biz sevişecek başkalarını bulmalıyız berkecan...
+nasıl yani ışınsu grupmu yapicaz bundan sonra...?
-hayır öyle değil yani sen başkasıyla seviş ben de başkasıyla...
+ee yani nolcak öyle olunca...
-ay ne kadar öküzsün berkecan bu ilişki de bi gelecek göremiyorum yani anlamıyomusun...
+anladım ...!'!!?!'
(bkz: bu ilişkide girecek göremiyorum)
(bkz: iliski bu gelecek te sana girsin)
ilşkiyi bitirmenin en kibar yolu. artık senden bıktım demekten daha iyidir.
(bkz: geleceğe bir sana iki)
sen daha burnunun ucunu göremiyorsun, ilişkinin geleceğini nasıl görüyorsun şeklinde lafın koyulması gereken cümle...
-bu ilişkide gelecek göremiyorum batu
+iyi bak bunu da görebiliyor musun
-ney miş o
+tekerlerin arasına taş sıkışmış der kamyoncular, bildin.
kibarca düş yakamdan demektir...
(bkz: senle de evlenmem)
cinnet sonrası katliam gibi durumlara neden olan söylem.
+bu ilişkide gelecek göremiyorum ben!
-al bide bunla bak. 2 numero
-ben bu ilişkide gelecek göremiyorumz cezmi
+hollanda'ya yerleşsek hilmi
-bu bir evlenme teklifi mi?
+aktif ben olduğuma göre benimle evlenir misin?
-canımsın
-bu ilişkide gelecek goremıyorum
-nereye bakıyosun sen?
-şu çifte. kız ağlıyor gibi
-ha evet acıklı lan
-bu iliskide gelecek gor...
-seni tam 3 kez aldattim, kredi kartlarini caldim, kopegini tuvalete atip ustune sifonu cektim. bitsin. *
- bu ilişkide gelecek göremiyorum
- hangi ilişki?
- ??
ilişkide bir tarafın hayatın acı yönleriyle yoğruşmuş tecrübe sahibi olması ,diğer tarafın hayatının daha düzenli olması durumunda gerçekleşen olaylardan biri.sadece biri diyelim.iki insan cidden birbirlerini seviyorsa ve artık töre falan degil hayat kendi törelerimizi oluşturmuşsa bizde bunun tek çaresi ayrılık çünkü hiçbirimiz uğraşılmaya ve uğraşmaya değmeyiz çünkü hayatta zaten ayrılmak isteyen için herşey sorun halindedir. bide aşk eklenmesin. o güzel o bana göre değil.ben güçsüzüm ,ben yıllarca seni sevecek olsam dahi benim duvarlarım(törelerim)buna hep engel olacak.birleşemeyiz vs ler gibi o koca sevgilerin üstünde gereksiz acı bulunduran laflar. e nerde kaldı beni sevdigin,sevgimiz,vs ler bırakın Allah aşkına herşey güllük gülistanlık olmalı bizim sevgilerimizde hiç bişey için uğraşmayın nerde kestirme yol var ordan gidelim.
hiç olmazsa bir şeyler yaşanmış ilişkiyi anlatan sözdür. "bu ilişkide geçmiş de göremiyorum" demek de vardır.
normalde geleceği görebiliyormusun sözüyle şahane bir kapak takılabilecek sevgili zırvası.