29 ekim pazar günü, o günün saatiyle 16.30'da * ortaköyde yapılması düşünülen büyük buluşma. katılma şartları başlıkta yazıyor. ikinci çay için pamuk eller cebedir. *
YAHU NE OLDU PiDELi KÖFTE, KAYMAKLI EKMEK KADAYIFI SORUSU KAFAMDAYKEN KATILACAĞIM ZiRVEDiR. HARBi CiMRi OLUYOR BU ÜNLÜLER YAHU. Ö HARiÇ BEN SEVERiM Ö YÜ...
29 ekim de çok naçizane fener alayına katılacağımdan kelli gelemeyeceğim zirve mesutçum biliyorum iş teklif edeceksin tek amacın beni oraya getirmek ancak nafile. ha dersen ki ilk çayın yanında izmit simidi de getircem hemde karper de var bak o zaman düşünürüz.

termos getirmenin serbest olup olmadı merak edilen zirve fil midesi olanlar için azizim.
BiZiM STiLiMiZ CiDDiYETi BARINDIRMADIĞINDAN BiRAZ BÖYLE ŞAKA GiBi GÖZÜKMÜŞ ZiRVE. AMA SiZ ONA BAKMAYIN. TAMAMEN CiDDiYET UNSURLARI iÇEREN ZiRVE.
(bkz: mesut yar olsun amerikaya bile giderim)
stilimin ciddiyeti barındırdığı zirve. simit ve karpere tavım duyurulur. ehah.
çay içmekten pek hazmetmediğimden katılamayacağım zirve...* *
YEMiNLEN HARBi ZiRVE YAHU. BEN DEDiM AMA. iNSAN MEŞHUR BiRi OLUNCA BiRAZ TIRSIYO HALiYLE. ŞiMDi YEMiN EDiCEM AMA, ADAM YOĞUN ADAM. SON ANDA iŞi ÇIKAR. GÖZÜME GiRMESiN. HEM O KADAR ADAMIN ÇAYINI ÖDEYEMEM BEN. ORTAKÖY PAHALI YER...
salı günkü sunumumu mesut yar yapacaksa katılabileceğim zirvedir.
(bkz: kişisel entryde son nokta)
tüm sözlükçülerin bilumum yerlerine gizli kameralar sokuşturarak televolecilik yapacağı zirve olacaktır efendim, çünkü şahane pazar, ünlülerle ilgili video getirene 1000 avro para veriyormuş. karper ve simit 2 oldu. gerçi karper peynir için her bir simit ile ben yaklaşık 7 karper yerim, haberin olsun mesutcuğum*.
neden birde kıbrıs ta zirve yapmıyor bu sozlukculer sorusunu akıllara getiren zirvedir. hatta alın kıbrısta zirve olsun ilk 3 çay beleştir.benden ünlü de değilim cimri de
yaw yalan mı? gerçek mi? dediğim zirvedir..gerçekse kaçırmamak için kendimi seferber edeceğim zirvedir..
29 ekim 2006 besiktas sakaryaspor maci bitiminde katılacağım zirve. en geç 18:00'de söylenen yer olacağımdır. 5. çaylar benden. *

edit: mesut abi seni nasıl tanıyacağız ? üzerinde ne olacak ?
vandal mimarın hasetinden çatladığı zirve. noldu anam, izmirde yok bi numara değil mi?
ayrıcana ben "ciğim" "cuğum" kullanmam. ne yalan söyleyeyim samimiyet de kurmadım. benim üzerimden prim yapmasın...
o gün saatler geri alınıyormuş bu bir. işin ciddiyeti için 0212 2496366 tan Mesut yar'ın kendisine ulaşılabilir, bu da iki. *
ee bizim kıbrıs zirvesi arada kaynadı zirvesidir. bizde burada mehmet aliyle ilk kumar jetonları benden zirvesimi yapalım yani.
muhabbetin ne üzerine geçeceği konusunda hala bir consensus sağlanamamış zirvedir.
sayın yar hangi mes'eleler üzerine vaaz edecektir, belirlenmelidir.
ben ıhlamur içerim çay sevmiyorum talebinde bulunduğuö zirvedir. lan içine de limon parçası koysunlar. çok güzel oluyo...
moderatörlerden sona, medyayıda kafaya alıyorum. bekle beni türkiye...
mesut yar'ın program alışkanlığı ile saat sabahın 06:00 ına koymadığı için teşekkürlerimi sunduğum zirve olacaktır. erkekler yufka açamaz, kadınlar tornavida tutamaz gibi ünlüler zirve yapamaz şeklindeki önyargılardan kurtulup ikinci çayı nasıl beleşe içeriz diye herkesin kasıp geleceği zirve olacaktır *.
bünyede hayalkırıklığı yaratan zirvedir. sözlük sayesinde reytinglerin tavan yapsın, sonra ilk çaylar beleşmiş. pöh...bak bak bak. pek cimriymiş bu mesut... biz (bkz: mesut yar antalya ya götürüyor zirvesi) bekliyelim düştüğümüz duruma bak. ilk çaylar beleş.
sözlük arkadaşımla buluşmak amacıyla kimse gelmese de gideceğim zirve. ha gelen de gelmeyen de bizden ama, şakayı kaka yapanları, arkadaşım olmalarına rağmen kınıyorum. eğer bir sazan avıysa sazanın en büyüğüm, her türlü şakayı yapabilirsiniz.
(bkz: mesut yar la odun yaralım zirvesi) *
karganın organizatörlüğünde olan bugün duyduğum çok ısrar ederse belkiii diyeceğim zirvedir. * yok lan işim var benim. selam söyle mesutcuguma. * ayrıca kargi burdan seslenmek istiyorum dobicsin olm sen.*
efendim organizasyon işinden anlamayan şahsımın üzerine kalmış zirvedir. bu yüzden sanırım ikimizin başbaşa tavla oynayarak kaynaşacağımız zirve olacaktır. katılmak isteyenlerin bana mesaj göndermesini rica edeceğim. onlara cep telefonumu filan vereyim kayblmasınlar. ha bi de ortaköyde caminin orda bi çeşme varya orada buluşalım mı diyeceğim? hani biliyosanız o kafleri filan. isim verirseniz orada da buluşulabilir. çeşme başından daha estetik olabilir.
kimlerin geldiğini merak ettiğim zirvedir. *