bugün

aslında 'mesele bekaret değil mesele yaptığının arkasında duramamak' olması gereken başlık.

gerçekten de durum tam olarak budur. yıllardır bitmeyen bekaret tartışmasının kalbi burasıdır.

bu mesele bizim ikiyüzlü kızlarımız yüzünden bu haldedir.

bakmayın burada atıp tutanlara, vaktiyle yattığım sonrasında bana aşık olan kızların hepsi ama istisnasız hepsi ' ilkim sen ol isterdim, kandırıldım, geçmişimden çok pişmanım' dediler.
samimi mi ? hayır.
iğrenç mi? evet
aşağılık mı? evet
haysiyetsizce mi? evet.

bir kız arkadaş vardı üniversitede, gezer tozar sevişirdi. şimdi de çok iyi yerlere geldi allah da gönlüne göre versin, derdi ki: 'erkekler beni değil ben erkekleri s.kiyorum. tadına bakıp geçiyorum. beni kabul eden böyle edecek ben istediğim gibi cinselliğimi yaşarım, bu benim bedenim' ben şahidim, bir gün bile pişmanım demedi, yaptığı hiçbirşeyin hesabını kimseye vermedi. ne istediğini ve ne yaptığını biliyorudu ve sorumluluğunu da alıyordu.

kısacası siz namuslu orospular gibi hesabını veremeyeceği yarrağı yemiyordu.

şu kadar karakter koyun ortaya isterseniz orospu olun.

ama ağza, ele alıp, götten vurdurup, sevişip sürtünüp veya seks yapıp sonra da ben pişmanım, kandırıldım ayağı yapmayın.

orospunun karakterlisi sizin, üçkağıtçı pişmanlığınızdan yeğdir.

part-time orospular sizi.
aslında arkasında durabilsen bekaret de bozulmaz ama neyse işte.
--spoiler--

kandırıldım, geçmişimden çok pişmanım

--spoiler--

nasıl kandırdılar acaba, şekerle mi?

bunu diyenden uzak durun, sizden sonrakine de aynı şeyi söylemesin sonra.

edit: benim için bakire/bakir olma durumu da meseledir.
(bkz: saçmalama tabi ki sadece bi kişi oldu)
Aahahahha . kafalarınız değişmediği sürece bu yalanları yiyip yutmak zorunda kalacaksınız beyler.
kızlar ne kadar iki yüzlüyse siz de o kadar iki yüzlüsünüz.
Görmek istediğim başlık.

seks iki kişi ile yapılan bir şey. Karşılıklı yapılan bir şey. Sevişirken sadece karşınızdaki erkek sevişmiyor. Siz de sevişiyorsunuz.

En ayar olduğum kız tipi sadece erkekler sevişiyormuş gibi davranan kız tipidir.

9-10 yaşında bir çocuk olur, gelir elin kocaman haysiyetsiz adamı onu kandırır, şakayla karışık tecavüz-taciz vari bir şeyler yapar. Budur kandırmak. Yoksa aklı kemale ermiş insanı kim kandırsın?

Niye kandırsın? Yattın işte ablacım, niye bir şeylerin arkasına saklanıyorsun? Kaldı ki yat da zaten, bize ne? Biz niye senin cinsel hayatınla ilgilenelim?

Özgürlüğün olan şeylere hep bir bahane bularak gerçekleştirdiğin için, sen ve senin gibileri yüzünden diğer kadınlar zor durumda kalıyor.

Sen kendi hakkın olan bir şey için birilerine hesap vermek ya da bahane bulmak zorunda değilsin.

Ama daha önce de belirttiğim şey şudur ki oral-anal prosu olup kendine bakire diyemezsin. Hayatına giren erkekleri kandırabilirsin, fakat bizleri asla!!

Salak değilsin ve de kandırılmadın. Yatmak istedin ve yattın. Kimseye dert değil.

Afedersiniz ama yiyemeyeceğiniz öhöm altına yatmayın.

Kadınsınız ve kadınlığınızı bilin. Özgür olun, salaklık etmeyin.
'her sevgilim versin ama karım bakire olsun'

bu değil mesele, her sevgilim ve karım geçmişte yaptıklarının arkasında dursun, ayak yapmasın.

anladın mı part-time?
Bi kere de bakir olmayan erkeklere laf edin be.
yani bence de, vurduyduysan vurdurdum diyeceksin, toplumsal baskıyı hiç takmayacaksın, yaşadığını bir suç gibi algılayıp toplumun saçma anlayışı yüzünden kendini gizlemeyeceksin, ikiyüzlü de konuşmayacaksın. bunu söylerken bir suç işlemiş gibi de davranmayacaksın.
ben insanların vurdurmasına karşı değilim, yaşadıklarının arkasında durmayıp bunu ikiyüzlülükle ifade etmesine karşıyım. yoksa ben de toplumla pek özdeş biri değilim ama kim sikler la toplumu?
hepsi beyni uyuşturulmuş asalaklar.
konuşmasi bile saçma olan konular. konunun özu bence burasi. lafi bile olmasin.