bugün

telefonla konuşarak ilişki yürütmeyi de geçtim, bir de mesajla hiç görüşmeden yürüyen devam eden ilişkiler var. tamam özel hayat saygı maygı anlıyorum ama inanın nasıl beceriyorsunuz bir türlü çözemiyorum.
çiftin birbirlerini görmesinin sakıncalı olduğu ilişki türüdür. zira birbirlerini gördüklerinde ayrılmak isteyebilirler.
neden mi?
(bkz: teknoloji manyakları)
bizzat yaşadığım ilişki türüdür. imkansızlıklar dahilinde oluşan durumun sonucudur. sevince oluyor ya.
bedava mesajların ilk başladığı yıllara damgasını vurmuş ilişkilerdir. bir gece gelen mesajla başlar bu ilişkiler. kampanya bittiği vakit ilişkide gözden geçirilir.
teknofili olan kişilerde sık rastlanır. ama teknofili olmak şart değildir. bazen ergen olmak veya ergenlik havasını üzerinden atamamak da yeterlidir. yetenektir. ayrılınca intihar etmeye kalkan tipler bile vardır.
ilişki yürütmenin, emeklemeye dönüşmesi, ardından sürünmeye başlamasıdır, olduğu yerde kalır sonunda ve hatta geri geri bile gidebilir.
daha çok liselilerin ilişki yürütme tekniğidir. 3 dakikada bir "napyon aşkoooom?" şeklinde başlar. işin komik tarafı, 30 yaşına dayanmış denyolar da var bu tekniği kullanan... yazık ya...
çok saçma bulduğum ve ortaokul düzeyinde ilişki türü.
mesajdaki vurgu ve yazım hatalarından biçok kavga çıkar.
serçe kaputu altındaki ferrari motoru izlenimini verir. hızlı kalkarsın ama çabuk dağılırsın.
zor zanaat, mesaj duuyguları veremediğinden siz kızmasanız da karşı taraf kızdınız veya siz normal olarak söyleseniz de bi şeyi karşı taraf alay ettiniz veya siz şaka yapsanız da karşı taraf ciddi söylediniz sanabiliyor.
zamanında duyulan "mesajla başlayan mesajla biter" karşılığını hatırlatır.
bir an önce adının konulması gereken, aksi halde gereksiz kaprislerle her iki tarafı da yoracak ilişki türü.
klasik türk gencinin yaptığı iştir.
aralarında bin küsür kilometre yol bulunan bir çiftin yaşadığı durumdur ve mecburidir. yapacak bir şey yoktur.
lafla peynir gemisi yürütmek gibidir. sen yürüttüğünün ilişki olduğunu sanırsın ama o sırada ne ilişkilerin yürüdüğünü anlamazsın.*
sadece (bkz: mesaj ilişkisi)
olmayan, olmayacak duaya amin demektir.

olmaz, olabilemez, olacak gibi de değildir.
tabi buna ilişki yürütme denirse...
zordur. belki kolaydır. ne bileyim ben mesajla ilişki yürütmüyorum. işin ilginci mesajsız da ilişki yürütmüyorum. ben pek ilişki yürütemiyorum, yalnızım da. ama ilişkileri olan çok arkadaş var. en iyisi ben susayım onlar anlatsın.
sanal aşk dedikleri böyle bir şey olsa gerek. ilerleyen teknolojiyle beraber ilişki kavramıda değişti. küçük bir telefon ekranına sığar hale geldi sevgiler. *
uzun sürmeyecek olan ilişkidir , zordur , ayrıca da mantıksızdır . sesini duymak varken .
teknoloji nin ve gsm şirketleri nin sömürüsüdür.
paket bi ilişkidir.

her yöne 1000 sms paketi. (çok eşliler için)
sadece x operatör ile aylık 10.000 sms paketi. (tek eşliler için)
-nasılsın canım
-iyiyim
iyiyim kısmından sonra canım yazmaması insanın aklında acaba ters birşeylermi oldu dedirtmesine sebeb olabilir.