bugün

Evliyim, nisanliyim, sozluyum, sevgilim var, 8 tane abim var diyorsa birden mesaj kesilir.
fazla şey yapmayın cs go da rekabetçi oynuyordur.
etrafında çok erkek var der.
sen de;
eğer gerekli göreceksen ve 2 güne defolmayacaksan uzaklaşabilirim demeye getirirsin uzun uzun paragraflarla.
işim var yazamıyorum yarın konuşalım der.

kaybolur.
neden diye soramazsın. sorsan da söyleyecek birisi değildir zaten bahaneler bulur.

eğer bir ilişkiye hazır değilseniz hiç yeltenmeyin beyler. karşınızda odun yok en nihayetinde.
binlerce mantıklı sebepten sadece biri yaşımı öğrenmesi olabilir, doğal olarak.
Akıllı erkektir.

Böyle erkekler her zaman değerlidir. bu erkeklerin değeri bilinir arkadaşlar. Mıç mıç romantik ya da sürekli kızın peşinden koşan erkekler her zaman ikinci plana atılır. Kadın kendine güvenen güçlü erkek ister. Ara ara kesin. Uzun mesajlar atmayın. hiç aramayan sormayan öküz de olmayın. O ince çizgiyi iyi kullanmak gerek.
mesajlaşilan kişinin hemcinsi olduğunu anladığı an dır.
Mesajlaşıcak daha iyisini bulmuştur.
rtük kapatmıştır.
kesin daha iyi birşey görmüştür yada uyumuştur.
uyumuş olabilir. kendimden biliyorum.
Belki sms'i bitmiştir, hemen yargılanmaması tavsiye olunur.
sonuca ulaşmayan sohbetleri sevmiyor olabilir.
insanın suçu kendisinde aramasına yol açar.
Güzel mi bulmadı acaba?
Baskasına mı tutuldu?
Saçma mı konusuyorum acaba?
Diyeee diye yer durursunuz kendinizi.
Öğle paydosundadır.
şarjı bitmiştir. tuvaleti gelmiştir. çok yüklenmemek lazım.
sıkıcı sıkıcı konuşup, hep muhabbeti açmasını karşı taraftan bekliyorsanız yaşamanız muhtemeldir. artık böyle kimsenin takati kalmadı kız peşinde koşup kendini süründürmeye.
Bi kaç gün sonra (belki yarın belki yarından da yakın) sevgilisiyle story atabilir.
Herhangi bir dayanagı olmadan bunu yapıyorsa bir daha hic bir mesajına cevap verilmeyecek kaale alınmayacak erkektir.
En azından ben boyle yapıyorum.
Kadınların da erkeklerin de birden fazla kişiyle mesajlaştığını anlayabilirsek garip gelmeyecek olan durumdur. Sizle mesajlaşan kişinin sadece size özel olduğunu mu sanıyorsunuz? Belki de gereğinden fazla anlam yüklediniz. Sizinle mesajlaşma tıkandı, öteki ile yürüdü gitti. Başka bir yere yelken açtı. Siz de öyle yapın. Kesilen elektrikler yeniden gelir. Merak etmeyin.
ne kadar saklasan da koca götlü olduğunu anlamıştır.
olaya kişisel bakmamak gerekir.
Esas kız yazmaya baslamıştır.
olur mu olur, nevet.
Sürekli küfrettigin için olabilir mi, belki daha kız gibi bir kız bulmuş olabilir.
Bende genelde "fotoğrafın niye yok yaaa sımaylisımayli" cümlesinden sonra kendimi göstermemle yazışmalar azalıyor ve er kişi ertesi gün yazmıyor... Görmeden önce gayet eğlenen kişi "bunla mı eğlendim lan?" diyor sanırım. Çook moral bozucu...

Bunun bir de kendi keyfi yerinde olunca yazmanı/aramanı bekleyen ama normalde aklına bile gelmediğin erkek versiyonu var. Seni hatırladığındaki ilk mesajı "noldu ya foton gitti?" oluyor.