bugün

sevgiliniz veya nişanlınız olduğunu öğrenirse böyle yapması normal.
Üzülerek söylüyorum bazen bunu yapmak zorunda kalıyoruz.
Hani bazen insan hiçbir açıklama yapmadan gitmek zorunda kalır ya. işte öyle bir şey.

Çünkü biliyorsun, yazmaya devam etsen üzüleceksin.. yapmacık olup yazışmaya devam etmektense, hiçbir şey demeden uzaklaşmak daha iyi..
Olsa da yapsak.
Sözlükte herkes erkek olduğundan normal bir durumdur.
Seninle konuşmak istemiyorum artık demenin zor olması hasebiyle böyle yapılabilir. Ama söylenirse daha manidar olur sonuçta karşıdaki saksı değildir efendim. Bilemem size kalmış.
Konuştuğu başkası vardır. Siz yinede yazmaya devam edin diğeriyle arasında bir sıkıntı olursa veya sizin muhabbetiniz daha tatlı gelirse size döner.
Justin de bana Bi hi bile demedi.

Justin'e bu konuda ben de çok kırgınım.
Bir anda mesajlaşmayı kesmek için mesajlaşmış olabilir.
Bende genelde "fotoğrafın niye yok yaaa sımaylisımayli" cümlesinden sonra kendimi göstermemle yazışmalar azalıyor ve er kişi ertesi gün yazmıyor... Görmeden önce gayet eğlenen kişi "bunla mı eğlendim lan?" diyor sanırım. Çook moral bozucu...

Bunun bir de kendi keyfi yerinde olunca yazmanı/aramanı bekleyen ama normalde aklına bile gelmediğin erkek versiyonu var. Seni hatırladığındaki ilk mesajı "noldu ya foton gitti?" oluyor.
Sürekli küfrettigin için olabilir mi, belki daha kız gibi bir kız bulmuş olabilir.
olur mu olur, nevet.
Esas kız yazmaya baslamıştır.
olaya kişisel bakmamak gerekir.
ne kadar saklasan da koca götlü olduğunu anlamıştır.
Kadınların da erkeklerin de birden fazla kişiyle mesajlaştığını anlayabilirsek garip gelmeyecek olan durumdur. Sizle mesajlaşan kişinin sadece size özel olduğunu mu sanıyorsunuz? Belki de gereğinden fazla anlam yüklediniz. Sizinle mesajlaşma tıkandı, öteki ile yürüdü gitti. Başka bir yere yelken açtı. Siz de öyle yapın. Kesilen elektrikler yeniden gelir. Merak etmeyin.
Herhangi bir dayanagı olmadan bunu yapıyorsa bir daha hic bir mesajına cevap verilmeyecek kaale alınmayacak erkektir.
En azından ben boyle yapıyorum.
Bi kaç gün sonra (belki yarın belki yarından da yakın) sevgilisiyle story atabilir.
sıkıcı sıkıcı konuşup, hep muhabbeti açmasını karşı taraftan bekliyorsanız yaşamanız muhtemeldir. artık böyle kimsenin takati kalmadı kız peşinde koşup kendini süründürmeye.
şarjı bitmiştir. tuvaleti gelmiştir. çok yüklenmemek lazım.
Öğle paydosundadır.
insanın suçu kendisinde aramasına yol açar.
Güzel mi bulmadı acaba?
Baskasına mı tutuldu?
Saçma mı konusuyorum acaba?
Diyeee diye yer durursunuz kendinizi.
sonuca ulaşmayan sohbetleri sevmiyor olabilir.
Belki sms'i bitmiştir, hemen yargılanmaması tavsiye olunur.
uyumuş olabilir. kendimden biliyorum.
kesin daha iyi birşey görmüştür yada uyumuştur.