bugün

aslında mesaj atmayan sevgilidir.. mesaj atmayı unutmuştur ve olayı nasıl kıvıracağını bulmaya çalışmaktadır.. sonuç itibariyle aklına böyle bir yol gelir.. mesaj atmıştım gelmedi mi falan der halbuki hiç mesaj atmamıştır ki.. böylece olay atlatılmış olunur.. *
iletim raporları fonksiyonunu açması gereken sevgilidir.
-ne oldu senin hatundan bi haber yok siklemiyo oğlum bu kız seni
+ne alak lan daha yeni yolladım gitmemiştir.
-sen kendini kandır birader o bulmuştur bile birini. ha ha ha
+yok lan yapmaz öyle şey
-yapar yapar
+dur lan bi arayayım
+alo meaj atmıştım cevap yazmadın. mesaj geldi mi? gelmedi mi? onu soracaktım
*yok daha gelmedi.
+oh be
*ne oldu da?
+yok yok bişey gelince hemen cevap at
+ne korkutuyorsun manyak herif bak daha gitmemiş.
-gitmiştir. bulmuştur da birini
+niye böyle yapıyorsun hasan niye?
-ben gıcığım.
(bkz: gerizekalı sevgilim)
gsm şebekelerine güvenemeyen sevgilidir. akılcıdır.
aptal sevgili.
konuyla ilgili karikatür için;

http://img505.imageshack....5/7057/imgphpsacasii6.jpg
meali : aşkım sana mesaj attım bekledim bekledim ama bi türlü cevap vermedin. o kadar hayvan olmadığını düşündüğüm için mesaj gelmedi mi diyerek pollyannacılık oynuyorum eğer geldiyse ve mesaj çekmediysen görüştüğümüz an sana surat yapacağım dayanabildiğim yere kadar seni öpmeyeceğim..
(sevin onları değer verin. zarar vermez ruhunuzu daraltmaz onlar. gülücükleriyle ilgisiyle size ne kadar değer verdiğini gösterir bıcır bıcır konuşarak neşeniz olurlar. onları sakın üzmeyin!)*
kapalı telefona telefonunu aç diye mesaj atan sevgilinin tam kendisidir.
(bkz: nerde)
hayir gelmedi denilip yuzune telefon kapatilasi sevgilidir.
karşı taraftan cevap alamadığı için arayan segilidir. belki merak etmiştir, haklıdır..
gelen kutusunda sevgilinin sevgi içerikli mesajlarından çok 'mesajım geldi mi?' sorusu olan kişinin sevgilisinin yapmayacağı gereksiz aramadır, çünkü aveanın beleş mesajları vardır, niye arasın ki?ama sevgilinin sinir olmasıdır. ***
Sizi seven sevgilidir.
ihmal edildiğini düşünen sevgilidir.
sırılsıklam aşıksanız, onun verdiği heyecanla muhtemelen; 'sen kapat, ben mesaj kutuma bakıp arayacağım seni' denilip, mesaja cevap yazılır, ardından sevgili aranıp mesajına cevap yazdım denilir, mutlu mesut geçinilir...
(bkz: aşkın bünyede yarattığı bilinç bulanıklığı)
attığı mesajın çok önemli olduğunu düşünen düşünceli sevgilidir.
telefonun modeli kötüdür. mesaj atılmıştır ama iletim raporu gelmez üstüne cevap da gelmez, sevgili meraklanır akabinde dayanamaz arar. panik yapmaya gerek yoktur. asil, vefalı, meraklı, aşık insandır sevilesidir.
mesajına cvp yazılmayan sevgilidir. aslında msj attım geldi mi demekte onun için çok zordur. gittiğini bal gibi de bilir ama zorla cevap yazdırmak ister. acınası ilişkinin uzatmalı sevgilisidir.
(bkz: sen gelmez oldun)
adana' dan bolu' ya kargoyla paket yollayıp, ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için bir koşu bolu'ya gitmek kadar gereksiz bir davranışta bulunan sevgili.
çocuğu iş yapsın diye gönder, peşinden de yaptı mı acaba diye sen git..
sevgilisine ilgi gösteren, sevgilisinden de ayni ilgiyi bekleyen sevgilidir. telefonunda bir sorun oldugundan mesajlari iletilmedigi icin araya da bilir. normal bir sevgilidir. evet.
aşıktır, helal olsundur!
mesaj attıktan sonra, mesajına cevap alamayan sevgilidir. ha bir de, avea hat sahibi sevgilidir. velhasıl, iletim raporu gelmesine rağmen, mesajı iletmediği çok olur bu hattın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar