bugün

ee senin için öldü demişlerdi.
(bkz: Yerçekimi)
Gelip geçerken diyeyim merhaba...
Şalom ve çav ile.
hadi bakalım kolay gelsin.
https://m.youtube.com/watch?v=AirvEkUPDug
merhaba kezban hanim.
Kimbilir kimin feyki ya. 8. Nesliz bırakında anlayalım kim feyk değil.

Musa olduğundan şüphe ettim bi an için.

Edit : o saydıklarının hiçbiri olmadığım için gelmiş olabilirim. Eeee naber?
Editplus: kızın adı musaymış harbiden.
Ortalık karıştı. Iyi yazmalar ve iyi kapismalar dilediğim yazar.
Güzel bir çiçektir.

Burası özgür bir sözlük diye biliyorum ama neyse. Çıldırttığım için özür dilerim, acilen psikolojik destek alıcam önerin için sağol.

Çok iyi insanlar var şu sözlükte diyorum da inanmıyorsunuz, bakın kız hemen psikolojik desteğe yönlendirdi. Siz öyle misiniz? Şimdi bu kız üzülmesin kırılmasın da napsın? Yapmayın olum üzmeyin şöyle kızları.

Kırdığım, üzdüğüm ve çıldırttığım için cidden özür dilerim, yanlış anlamışım seni. Bunca yıldır psikolojik destek al diyen kimse olmamıştı bana, ilk sen dedin ve ilkler unutulmaz biliyor musun. :(

Yaşımda 33 ama akıl yaşta değil başta derler.
haftanın hiperaktiflerinde 5. sırada olması fake olduğunun en büyük ispatıdır.

biz biliyoruz da konuşuyoruz.

devam, acilen silinmesi gerekiyor. yönetime emrediyorum.
Arkadaşlar cipsini mısırını alan gelsin, ben birazdan gitcem, kavga var.
okyanustaki kan damlasından avını hisseden bir köpek balığı gibi yine bitmişsin nick altında reyiz.
Musa kardeşin bacısı, kankileytası, aşkibilibellosu.. Bu da çok iyi kız..

Yardımsever vs yanlış tanıdık hep.. Ama musaya göre biraz daha sinirli ve agresif.. Acilen bunları bırakması lazım..

Onun haricinde çok sevdim ikisini de.. Birbirlerine çok benziyorlar.. Dediğim gibi biraz hınzır bu ve ağzı bozuk.. Küfür ediyo falan musadan hiç küfür duymadık..olsun ben de ediyom küfür aq nolacak ki?

O yüzden izin verirseniz sizi de şöyle sevmek isterim;
görsel
yürümediğin bir ben kaldım reyiz.
Düşüyor mu böyle?
Olum ikisi de aynı kişi zaten almanya yenilince bu da yenilmiş sayılcak.
Sendeki araba 150 beygir üstüymüş bu doru mu?
Bu nicki daha evvel inci, gece ve ornitorenk ten hatırlıyorum.
görsel
Lan humeyni arapça biseyler atıyon arapça küfür görsen muska diye boynuna asarsın.
tatlışın biri. evet.
Yaptığı bir beğeni sonrası kullanıcı adı ve kullanıcı adımın tatlı benzerliğini fark edip entrylerini okuduğum ve o yönde de kafa olarak ne kadar benzediğimizi fark etmediğim , henüz bir muhabbetimiz olmamasına karşı sempati beslediğim ve aynı zamanda beni beğeni yağmuruna boğan , zeki , kafa olgunluğu yerinde, aklı başında olan güzel bir yazar..
görsel
Ölü taklidi yapın, uzaklaşıyo o zaman. Isırmaz iyi huylu.
sözlüğün kazandırdığı güzel bir dost.
Kürt ama iyi Kürt.