merhabanın altından hayaller kuran abazalar...
yok artık ebenin amı lafını haketmiş tespittir.

(bkz: yok artık ali sami)
şimdiye kadar hiçbir kızdan "merhaba" alamamış şahsımın,

kendimi sorgulamama yol açan iddiadır.

bana bir merhabayı bile çok gördüler.
geçen okulun önünde dikiliyorum , yaktım bi sigara öyle bizim dönemden kimse var mı diye bakınıyorum , ama yok tabi ki amına koyim çünkü 2 alt dönemin sınavına giriyorum

4.sınıfız ya tabi çekmişiz ceketi gömleği falan , öğrenci miyiz asistan mıyız mafya mıyız belli değil amk neyse yanaştı bi tane kız , belli ki o ağır tavırlarıma tav oldu , merhaba ateşinizi alabilir miyim acaba dedi gülümseyerek , tek kelime etmeden tuttum kolundan götürdüm okulun arkasına doğru orada yapıştım dudaklarına , sınava falan da giremedik ama herkes sınavdayken erkekler tuvaletine soktum bunu çok dehşet seviştik öyle böyle değil anlatamam

şaka la şaka bişey olmadı , çakmağı verdim yaktı sigarasını ondan sonra bekledi bekledi , manitası geldi sarıldı öpüştü yüzüme bile bakmadan gitti

demek ki neymiş sevgili arkadaşlar , her merhaba diyen kız vermiyormuş

şimdi sevgili dedik diye beni de sikmeye kalkarsınız , lafın gelişi olm
hele altına don giymediyse kesin olan durumdur.
Abazalıkta yeni çağa adım atmış olan kişi önermesidir.
görsel
Bundan sonra hep "selam" dememe yol açacak olan saptama.
Tevekelli değil hep "merhaba" diyorum. Hmmm. Şaştım kendime.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
artik "selam aleykum" diyerek mesafe koyuyoruz.
(bkz: merhaba şapsikler)

Edit: oha yavşayan oldu amk.
Naber dediğinde boku yedi o zaman.
kızların, hoşlandığı erkeğe bile özel tavırlar sergilediği anlar çok azdır.. kaldı ki bir merhabanın altından bu sonuçlara varmak saçmadır.

bırakın merhabayı, derin konuşmalara giren bir kız bile sizden hiçte hoşlanmıyordur.. genellikle kapalı kutu erkekler bunu kendlerine yapılan özel muamele sanarlar.. ama az sonra o kızın başka erkeğe de aynı şeyleri yaptığını görünce durumu anlarsın...
Evet kardeşim evet merhaba diyen kız sevişmek istiyor, her bakan kız sevişmek istiyor hatta kulağını karıştıran kızlarda sevişmek istiyor kulağını karıştırırken sana bakıp merhaba demişse kaç ordan.
inanılır gibi olmayan bilgidir.*
Sen bi uyu gel hadi bak geç oldu beynin duzgun calışmiyor.
(#30511729)
Hulya kocyigitle tarık akan arasında geçen film. Bir iş kadını ve inşaat işçisi. Aynı mahallede oturuyorlar kadın bir sabah günaydın diyor ve adam bunu bir aşk ilanı gibi algılıyor. Tıpkı böyle bir durum.