bugün

küçükken teyzemin bana dediği söz. eskisi kadar çok meraklı olmasam da hâlen meraklı biriyim bence.
Evdeki nickim.
bazen hayvanlarda da görülendir.

görsel
gerekli gereksiz her şeyi sorarak karşı tarafta özel hayat bırakmayan ve bir süre insanın tepesini attıran kişilere yakıştırılan isim. insanın içinden kocaman bir sanane demek geliyor ama olmayınca da olmuyor işte.
şoför ismet'in tüm iyi niyet ve çabasına rağmen karakterinden ödün vermeyen bir şahsiyetti. genellikle pencereden sarkar o bet sesiyle perihan abla, şakir diye bağrırdı. sütyene karşı olan melahat, carles puyol'un saçlarına ilham olacağını elbette bilemezdi.
kenar mahalleli.
(bkz: sözlük yazarlarının götlerindeki kıl sayıları) başlığıyla beni benden alan nesildaşım.
kadın olsun erkek olsun her konuda bilgi sahibi olmak için çabalayan sıkıcı insanlara denir.
merak ediyorsa araştırmalı bi konu hakkında yorum yapmadan önce. şimdilik entry girmeye ara vermeli.

not:bakıyorum saçmalamaya başladım hemen frenliyorum kendimi.

işte öyle birşey.
her tarafa sims hikayelerini döşeyen yazar. *
(#9159905)
(#9159913)
ikisi de aynı *
(bkz: kaynak wikipedia)
her mahallede bir tane bulunduğuna kanaat getirdiğim insan modeli. bazen ikiyi üçü bulabilir de aslının yanında kopyasının ismi anılmaz.
falancanın kızı kimle evleniyor ancak o biliyordur.
onları öpüşürken görmüştür.
sevişiyorlar diye anlatmıştır.
korkulasıdır.
hoşgelmiş. ayrıca;
(bkz: kime satırına bakmadan mesaj atmak)
çiğköfte olayında aşmış insan. çiğköfteleriyle özletmiş, döşü kıllı adam. *
Genelde tüm melahatlara söylenen bi sıfat tamlaması.
merakli melahat şeklinde, sözlüğün başlık açılmasına izin vermediği bir nicke sahip yazar.
aynı zamanda kullanıcı adımdır. fazlasıyla meraklı olduğum için bu adı kendime uydun gördüm.
(bkz: erkek fatma)
(bkz: ayaklı gazete)
(bkz: meraklı melahat)
çok meraklı kişiye denir. her şeyi merak eder, merak kadınlarda daha fazla olduğu için melahat ismine layık görülür bu kişiler. *
(bkz: ilk entry tanım içermelidir)
(bkz: mod ları göreve davet ediyorum)
perihan abla dizisinin saçı permalı kadınlarından meraklı olanı.
bir diziden sonra dile yerleşen deyiş. (bkz: perihan abla)
(bkz: alt kattaki komşu)
boomeranglı melahat (bkz: çağrışım)
kişinin ismi melahat olmasa hatta melahatlarla yakından uzaktan hiçbir alakası olmasa bile bazen bazı şeyleri doğası gereği merak edip de sorma cesaretinde bulunan kişiye takılan gereksiz ve can sıkıcı lakap.