bugün

uğursuz.
şom, meret.
6. nesil yazarlardan. nesildaş. severim keratayı. sıkı bir marduk dinleyicisidir. black metalden başka bir boktan anlamaz, zaten dinlemez de.* iyi yazar ha! akıllı olmanızı tavsiye ederim. şayet kafası atarsa size demediğini bırakmaz, sizi sözlükte madara -madaranın allahını hatta- edebilir. sonra orda burda dolaşırsınız, kafamı hangi kumun altına soksam da gizlensem diye kafa patlatırsınız, kafa patlatmaktan da harbi harbi kafayı yersiniz. bir bana laf geçiremez bir de sevgilisine işte, onu da zaten bir ben alt ederim bu sözlükte, izin vermem başkasının onu alt etmesine! bagetimden nasibini almadı ama olsun; nikahında şahit olarak bulunduğumda yanımda bir çift baget getirerek ''evet kabul ediyorum'' cümlesini söyledikten sonra, bir tebrik cümlesi olarak bu bir çift bageti kafasına geçireceğim. ******
#6354086 işte budur. bunu yazarak beni benden alan bir yazardır kendisi. saygılar efenim.
sevdim yazarıdır. Marduk'la ilgili o kadar samimi yazmış ki mortuus başlığı altında fredrik andersson'un twin cross'u hızında okudum...

Evet... Ben de...

Panzer Division diyor gerisini nickaltımda birlikte screamlemek için ona bırakıyorum.
opus nocturne ve ah olmasaydı dediğimiz kazıklu beg ile kendisine selam ettiğim yazardır.
sözlükte elinden geleni yapan yazar. azimlidir. tutarlıdır. iyidir, iyi.