bugün

elhamdürili müslümanım. müslüman olmasaydım ya da cahiliye döneminde yaşasaydım veyahut yükselenim gibi 2. bir din seçme şansım söz konusu olsaydı belki de bu olurdu.

bazen diyorum ki ineğe tapan hinduların boş yere günahını almışız. adamlar sonuça çok yaklaşmışlar. inek demek meme demek. kesin sonuca ulaşamışlarsa da gidişattan yine de bir takdiri hakediyor.

kısaca açıklayayım. hayatta en sevdiğim şeyler, sırasıyla köfte, nutella ve dondurma. bunların ortak özelliğine bakınca tek bir şey çıkıyor. inek ve inek sütü. düşünün inek sütü olmasa meybuza, buz parmağa mahkum olacaktık. ne kadar sıkıcı. tamam meyvayı da severim ama dondurmaya çeşni olarak. ya da süt olmadan kakao ve fındık nasıl nutellaya dönüşecek? mümkün değil.

bazen ağaç da olabilir mi diye kararsız kaldığım oldu ama yok hayır, ancak üçüncü sırayı alabilirdi. eski insanlar niye bunu akıl edememiş hayret. gitmişler dağa taşa tapınmışlar.

evet, insanın doğumundan itibaren meme demek hayat demek. anne sütünün bittiği yerde inek sütü devreye giriyor. hem biliyor musunuz bu inekler aslında balina ya da tesinden ifade edersek balinalar aslında inek. erkek dönemde karaya çıkan atalarının bir kısmı tekrar okyanuslara dönmeye kara veriyorlar ve balina, yunus halini alıyorlar. yani mal deyip geçmemek lazım aslında hisli hayvanlar. şükür ki tamamı aynı şeyi yapmıyor.

niye vajina ya da popo değil de meme diyenlerinleriniz olabilir. evet onlar da önemli ama bir kere meme daha yukarda. üst bir konumda. hem daha saf, daha temiz, daha candan.
buyuk sekilli dik goguse sahip her kadini yari tanrica konumuna getirir. hani bazen sorgulamiyor degilim memeye tapmak nasil 4. buyuk din degil diye.
güncel Önemli Başlıklar