bugün

memintolar da gerçekten tombiktoymuş.
ablanın dışavurumu çok ilginç

bağırıp, çağırmak yerine memelerini sallamayı tercih etmiş.

sütyensiz birçok kadına taş çıkarır nitelikte.

bu pasif direnişinden dolayı memeleri tebrik ediyorum.
hırsızlıkta başarısız olan çingene kadınlardan bir tanesinin memelerini hoppidi hoppidi zıplatması olayı.

aslında memeleri ile cama bişey yazmak istedi fakat okuma yazması olmadığı için
sallıyormuş gibi geliyor.
bunun şifresini çözmek gerek, ne yazmak istedi cama acaba...
racon kesmiş, yaptığı hareket ile mal sahibinin psikolojisini bozmuştur. sanırım bu olaydan sonra bir daha meme görmek istemeyecektir.
Allah bunların şerrinden korusun, yolda yürürken hırsızlık yapan bir grup görmüştüm utanmıyorlar, sanane diyorlar derken bağırış çağırış, kadın olduğu için vuramıyorsun, o esnada yere bıraktığın poşeti arkadan dolanıp çalmaya çalışıyor çocuklar öyle zor tiplerdi. Hani köpekler havlar üstüne koşar sonra sen de bağırır nara atarsın üstlerine gidiyormuş gibi yapıp, onlar da havlaya havlaya geri giderler ya öyleler, başından savmanın tek yolu bu sanırım...
bunların kadın cinsi hırsızlık konusunda pek çok erkeğe nal toplatır.
Izlerken sesli güldüm amk adamın düştüğü duruma bak ya.
ups bunu kıskandı. *
Ahaha. Freak show.
camda meme aç cümlesini yanlış anlamış kadındır.
az daha sıkıştırılırsa muhtemelen sıçacaktır. bu çingenelerin istediği an sıçmak gibi doğaüstü yetenekleri var.
(bkz: hoppidi hoppidi zıplayan meme gifleri veritabanı)nda yerini alması gereken hanımefendidir.
Memeleriyle kasadaki adama ateş etmeye çalışmış olabilir.
Dışa vurumun sürrealist bir örneğini izledik.
Bunlarda neden meme açma gibi bi huy var aq daha öncede benzer video gördüğümü hatırlıyorum.. Meme açıp karşısındakine tepki olarak şok etkisi yolluyor sanıyorum.