bugün

Sonra o özgür memeler yer çekiminin etkisine dayanamayıp bi o yana bi buna yana alır başlarını giderler tamamen özgürlesirler. Bence hiç gerek yok. dursunlar durdukları yerde *
Ulan memelerin akibetini tartışıyoruz. Şurda biriniz de demiyor ki bir tane memeye soralım acaba onların canı ne istiyor diye.
neden kadınlar kadın oldukları için memelerini saklama ihtiyacı hissetmeliler ki? erkekler büyük memeleri olsaydı saklar mıydı? hiç sanmıyorum.

memeler değil kadınlar özgür olmalı. sonra memelerine ne yapmaları gerektiğine karar vermeliler.
neden kadınlar kadın oldukları için memelerini saklama ihtiyacı hissetmeliler ki? erkekler büyük memeleri olsaydı saklar mıydı? hiç sanmıyorum.

memeler değil kadınlar özgür olmalı. sonra memelerine ne yapmaları gerektiğine karar vermeliler.
1 -1 ... 33 19.10.2021 09:43 nietzschenintorunu

karın teyzen halan kızın kızkardeşin kuzenin yeğeninde dahilmi bu genellemeye.
yaz boyu pastırma sıcaklarında terleyen bayanların haklı* haykırışı. hiçbir zaman olmadığı kadar destekliyorum.* 14.05.2009 23:15 xargn

(bkz: sütyenlere ölüm)
Sütyen kullanmayan kadın; dik memintolarına güvenen ve daha da dik gösterme ihtiyacı hissetmeyen kadındır.
destekliyorum ama yine de tamamen serbest bırakılmamalı. denetimli serbestlik daha iyi olur bence.
görsel
t: kadınlara yönelik cinsiyetçi yaklaşımlardan biri olan sütyen takmaya zorlanma konusuna karşı çıkanların söylediği slogan.

forum chat tarzı diye silinen entry:
(
--spoiler--
--spoiler--

bu kafadaki insanlar ne anlar özgürlükten?

evet herkes dahil. oldu mu?
)

bir soru: bu entryi forum chat tarzı diye silen yetkili şahıs; bana bu soruyu soran türkçe katili entry ne oluyor? o forum değil de cevap verince mi forum oluyor?
memelere özgürlük isteyene bir yıl hapis. dikkat et true...

Bağdat Caddesi'nde çeşitli zamanlarda bikinisiyle yürüyüş yapan manken Melisa Aydınalp'in açtığı "Memelere özgürlük" pankartıyla ilgili başlatılan soruşturma tamamlandı.

Aydınalp hakkında bir yıla kadar hapis talep edildi.https://twitter.com/Darkw...eVmC1SbPLJ2rv0eg&s=19
güncel Önemli Başlıklar